بازی ویدئویی

تایید حضور کلاس‌های مختلف در حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2

اخیراً استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید کرده که حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 دارای کلاس‌های شخصیتی مخصوص و البته چندین ویژگی جدید خواهد بود.

نسخه جدید سری مدرن وارفر، قراره که درست مثل Modern Warfare سال ۲۰۱۹، میزبان بخشی تحت عنوان Special Operations یا همان Spec Ops باشد. اگر از هوادارای همیشگی این مجموعه باشید، حتماً می‌دانید که Spec Ops روی ماموریت‌های چند نفره و البته تیمی تمرکز داره و معمولاً داستان اصلی بازی را ادامه می‌دهد. حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 هم از این قضیه مستثنی نیست و قراره که این بار تجربه‌ای عمیق‌تر و البته سرگرم‌کننده‌تری را در اختیار مخاطبان این حالت بگذارد و ماموریت‌های متنوعی داشته باشد. این در حالیه که بخش دیگری به اسم Raid هم در این نسخه حضور دارد؛ تمرکز مبارزات این بخش روی نبرد بین بازیکنان و محیطه (PvE) و داستان اصلی بازی الهام‌بخش طراحی فعالیت‌های این بخش بوده است.

جدای از Warzone 2 که در نقشه جدید Al Mazrah جریان دارد، بخش Spec Ops هم در همین نقشه روایت می‌شود. بازیکنان می‌توانند ۳ ماموریت قابل تکرار که در این حالت وجود دارد را به کمک دوستانشان و یا سایر بازیکنان دیگر جلو ببرند و جوایز مخصوصی را باز کنند. طبق گفته‌ سازنده‌ها، این ۳ مرحله با الهام از ماموریت‌های حالت Spec Ops بازی Modern Warfare 2 اصلی –محصول سال ۲۰۰۹- ساخته شدن و نسبت به مدرن وارفر قبلی تفاوت‌های نسبتاً مهمی خواهند داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا