بازی ویدئویی

تاکید بتزدا به انتشار بازی Starfield در نیمه اول سال ۲۰۲۳

با فعال‌سازی صفحه رسمی پشتیبانی Starfield در وبسایت بتزدا، بار دیگر کمپانی ناشر به عرضه بازی در نیمه نخست سال ۲۰۲۳ میلادی تاکید کرده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، استارفیلد یکی از بلندپروازانه‌ترین پروژه‌های شرکت بتزدا به شمار می‌رود که چند سالی است روند ساخت خود را در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها در استودیوی بتزدا سافتورکس طی کرده و در حال حاضر شماری از بازیکنان ایکس باکس بی‌صبرانه منتظر عرضه و تجربه بازی هستند.

این عنوان در ابتدا برای انتشار در اواخر سال گذشته میلادی برنامه‌ریزی شده بود، اما مشابه سایر عناوین انحصاری مایکروسافت، عرضه آن به سال ۲۰۲۳ میلادی موکول شد. در همین حین، شایعه‌های متعددی در رابطه با احتمال تاخیر دوباره در عرضه دو بازی ردفال و استارفیلد به گوش رسیده که حسابی هواداران را نگران کرده است.

با وجود این گمانه‌زنی‌ها، گویا شرکت بتزدا کماکان به عرضه بازی در نیمه اول سال جاری میلادی تاکید دارد. ماجرا از این قرار است که ساعاتی پیش صفحه پشتیبانی رسمی بازی Starfield در وبسایت بتزدا فعال شد که بخشی از این صفحه، تمامی شایعه‌های اخیر درباره تاخیر دوباره بازی را رد می‌کند و بر اساس آن می‌توان ادعا کرد که استارفیلد همچنان در نیمه نخست سال ۲۰۲۳ میلادی راهی بازار خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی استارفیلد به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود. طبق روال همیشه، این اثر همزمان با عرضه جهانی به سرویس ایکس باکس گیم پس نیز راه می‌یابد که بر این اساس مشترکین به رایگان قادر به تجربه آن خواهند بود.

توجه داشته باشید که فعال‌سازی صفحه رسمی پشتیبانی بازی در وبسایت شرکت بتزدا و اشاره به عرضه آن در نیمه اول سال جاری میلادی، لزوما به معنی عدم تاخیر دوباره در انتشار بازی نیست؛ چرا که این اثر به عنوان یکی از بلندپروازنه‌ترین پروژه‌های بتزدا بوده و بدون شک تیم سازنده هرگز کیفیت آن را فدای عرضه زودهنگام نمی‌کند. با توجه به اینکه تاخیرها همواره به طور غیرمنتظره رخ می‌دهند، ممکن است که انتشار استارفیلد نیز بار دیگر عقب بیافتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا