بازی ویدئویی

تاکید اینسامنیاک گیمز بر عرضه بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سال ۲۰۲۳

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، در اکانت توییتر خود رسما اعلام کرد که عرضه بازی Marvel’s Spider-Man 2 همچنان برای سال ۲۰۲۳ در نظر گرفته شده است.

در حالی که با سالگرد دو سالگی عرضه پلی استیشن 5 فاصله چندانی نداریم، همچنان این کنسول تعداد زیادی بازی انحصاری ندارد و مطمئنا برخی از هوادارای این کنسول ژاپنی از این قضیه خوشحال نیستند. با این حال قطعا یکی از بازی‌های مورد انتظار برای این کاربران، بازی Marvel’s Spider-Man 2 است که سال گذشته از آن رونمایی شد. در این مدت نسبتا طولانی، هنوز هم گیم پلی این بازی منتشر نشده و همین باعث شده که هواداران این ابرقهرمان مارول کمی دچار نگرانی شوند.

نسخه اول Marvel’s Spider-Man و البته بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، دو مورد از بازی‌های موفق سونی به شمار می‌روند و طبق آخرین آماری که منتشر شده، این دو بازی در مجموع موفق شدند که نزدیک به ۳۳ میلیون نسخه را به فروش برسانند. در این ۴ سال که از عرضه بازی Marvel’s Spider-Man می‌گذرد، شاهد اتفاقات زیادی حول این فرانچایز بودیم؛ اینسامنیاک گیمز بعد از موفقیت‌‌های نسخه اصلی، خیلی زود به سراغ ساخت ۳ بسته الحاقی (DLC) داستانی برای این بازی رفت و سعی کرد تا زمان عرضه عنوان Miles Morales، بازیکنان را سرگرم نگه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا