بازی ویدئویی

تاریخ عرضه بازی GTA 6 توسط یکی از کاربران معروف لو رفت!

شاید تاریخ عرضه بازی GTA 6 یکی از بزرگ‌ترین راز‌هایی باشد که هنوز همه چیز آن در حد شایعه و اطلاعات لو رفته است، اما اخیرا یکی از کاربرانی که در گذشته هم جزئیات بسیاری از عناوین مختلف را به درستی تشخیص داده بود، این تاریخ را اعلام کرده تا طرفداران کمی به دیدن GTA VI امیدوار شوند.

۸ سال از عرضه آخرین عنوان در سری جی تی ای می‌گذرد و به لطف بخش آنلاین فعال و همچنین داستان بی‌نظیری که این عنوان در روایت زندگی ۳ شخصیت مختلف در شهری آشنا به نام لوس سانتوس (Los Santos) دارد، همچنان در صدر پرفروش‌ترین و پربازدیدترین‌ها مانده است. با این حال دیگر پس از یک دوره طولانی، کاربران از این روند خسته شده‌اند و فقط به دنبال کردن شایعات GTA 6 می‌پردازند. در این چند سال شایعات مربوط به این بازی مورد انتظار که هنوز حتی ساخت آن هم به صورت رسمی تایید نشده، بسیار بالا گرفته و چنان که پیداست سازندگان برنامه‌های پنهان بسیاری دارند.

در این میان نیز می‌توان تا حدودی به برخی شایعه‌پراکنی‌های کاربران اعتماد کرد؛ برای مثال سال گذشته انواع شایعات درباره ریمستر سه‌گانه کلاسیک سری GTA شنیده می‌شد و نهایتا دیدیم که امسال خیلی ناگهانی معرفی شد که البته کاربران چندان دل خوشی هم از آن ندارند. این در حالی است که یکی از کاربران معروف در لو دادن اطلاعات، اخیرا اظهار کرده که استودیوهای شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games)، برنامه‌هایی را برای عرضه یک بازی در سال ۲۰۲۳ دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا