بازی ویدئویی

تاریخ شروع به کار سرویس جدید پلی‌استیشن پلاس

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به تازگی تاریخ دقیق شروع فعالیت پلی استیشن پلاس در مناطق مختلف جهان را مشخص کرد.

به دنبال موفقیت و محبوبیت چشمگیر ایکس باکس گیم پس، سرانجام چند هفته‌ی پیش بود که شرکت سونی از سرویس اشتراکی جدید خود پرده برداشت. این سرویس در واقع نسل جدید پلی استیشن پلاس محسوب می‌شود که در سه سطح اسنشال، اکسترا و پریمیوم قابل خریداری است و گران‌قیمت‌ترین آن، امکان تجربه‌ی بیش از ۷۴۰ بازی جدید و قدیمی و کلاسیک پلی‌استیشن را برای کاربران فراهم می‌کند.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در زمان رونمایی از این سرویس صرفا اعلام کرده بود که پلی استیشن پلاس جدید در ماه ژوئن سال جاری رسما فعالیت خود را آغاز می‌کند. حال که چند هفته‌ای از این گفته‌ها می‌گذرد، ساعاتی پیش ژاپنی‌ها تاریخ دقیق آغاز به کار سرویس مزبور را به اشتراک گذاشتند. بر اساس بیانیه‌ی سونی، پلی‌استیشن از ابتدای خرداد ماه به طور عمومی در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

البته، زمان ارائه‌ی این سرویس به منقطه‌ی جغرافیایی حساب کاربری شما بستگی دارد. به بیان دقیق‌تر، کاربران کشورهای آسیایی به عنوان اولین گروه، از روز دوم خرداد ماه (مصادف با ۲۳ ماه می) می‌توانند از امکانات جدید پلی استیشن پلاس استفاده کنند. سپس در روز یازدهم خرداد (یکم ژوئن) نوبت به بازیکنان ژاپنی می‌رسد و در نهایت، گیمرهای آمریکایی و اروپایی به ترتیب از روزهای ۲۳ خرداد و ۲ تیر می‌توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند.

در ادامه می‌توانید تاریخ شروع فعالیت پلی استیشن پلاس جدید در منطقه‌های مختلف جغرافیایی را مشاهده کنید:

  • کشورهای آسیایی: ۲ خرداد (۲۳ می)
  • کشور ژاپن: ۱۱ خرداد (۱ ژوئن)
  • کشورهای آمریکایی: ۲۳ خرداد (۱۳ خرداد)
  • کشورهای اروپایی: ۲ تیر (۲۲ ژوئن)

سطح اول سرویس پلی‌استیشن پلاس، Essential نام دارد که مشابه گذشته، امکانات فعلی پلی‌استیشن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و طبق روال همیشه، مهم‌ترین ویژگی آن دریافت بازی‌های رایگان به طور ماهانه و همچنین امکان تجربه‌ی بخش چندنفره آنلاین بازی‌ها است. بر این اساس، قیمت اشتراک ماهانه و سالانه آن تغییری نکرده و به ترتیب به مبلغ ۹.۹۹ و ۵۹.۹۹ دلار فروخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا