بازی ویدئویی

تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل اعلام شد

طی رویداد شب گذشته Call of Duty Next بالاخره از تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل رونمایی شد؛ گرچه روز دقیق آن هنوز اعلام نشده است.

بازی وارزون موبایل یکی از مورد انتظارترین عناوین موبایلی است که کاربران دستگاه‌های اندرویدی و iOS برای انتشار آن روزشماری می‌کنند. این عنوان که حدودا از یک سال پیش خبر ساخت آن ابتدا از طریق شایعات و سپس به صورت رسمی دنبال می‌شد، شب گذشته در رویداد Call of Duty Next به صورت رسمی معرفی شد و طی آن، شاهد انتشار یک تریلر سینماتیک بودیم که البته در کنار آن، صحنه‌های بسیاری از گیم پلی آن نیز به نمایش درآمد. با این وجود گرچه صحبت‌‌های بسیاری درباره آن انجام شد و بیش از ۳ ساعت استریم زنده از بازی کردن گیمرها در استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) را مشاهده کردیم، اما در نهایت بالاخره جواب اصلی به سوال خود را درباره تاریخ انتشار وارزون موبایل در این رویداد دریافت کردیم!

در واقع کمپانی اکتیویژن ظاهرا قصد دارد تا ابتدا پیش از همه بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 را در تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) سال جاری عرضه کند و سپس در تاریخ ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) شاهد انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 خواهیم بود. پس از آن نیز بالاخره نوبت به Warzone Mobile خواهد رسید که ویژگی‌های آن در کنار تریلر تازه منتشر شده، نشان داده شدند.

تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل برای سال بعد میلادی است!

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا