بازی ویدئویی

تاریخ انتشار مد فوتبالی Warzone Cup وارزون ۲.۰ مشخص شد

به روزرسانی نیم فصل دوم مدرن وارفر ۲ و وارزون ۲.۰ به زودی منتشر خواهد شد و پس از گذشت چند روز از انتشار، ما را با مدی ویژه همراه خواهد کرد. مد Warzone Cup وارزون ۲.۰، دنیای کالاف دیوتی را با دنیای فوتبال ترکیب خواهد کرد!

به روزرسانی میان فصلی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای طرفداران Call of Duty Warzone 2.0 نیز سورپرایزی ویژه و فوتبالی دارد. چند روز پس از انتشار نیمه دوم فصل اول بازی‌های وارزون ۲.۰ و مدرن وارفر ۲، ما مدی جدید با نام Call of Duty: Warzone Cup دریافت خواهیم کرد. این مد فوتبالی به صورت تیمی برگزار شده و تفاوتی عمده با کلیت دنیای کالاف دیوتی خواهد داشت.

مد Warzone Cup وارزون ۲.۰ شما را از جنگ و خون ریزی دور کرده و به دنیای ورزش‌های گروهی دعوت می‌کند. این مد به نظر جذاب برای کسانی که مهارت خوبی در رانندگی دارند می‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد. در مد Warzone Cup دو تیم سه نفره در زمین فوتبال ال اسیما (Al Easima Field)، سوار بر موتور سیکلت‌های چهار چرخ ATV در برابر یکدیگر قرار می‌گیرند. زمان بازی هشت دقیقه یا پنج گل است. تیمی که زودتر به پنج گل رسیده یا طی هشت دقیقه گل‌های بیشتری به ثمر برساند، برنده مسابقه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا