بازی ویدئویی

تاریخ انتشار بازی Uncharted: Legacy of Thieves برای کامپیوتر مشخص شد

شواهد امر گویای این موضوع است که فروشگاه اپیک گیمز سهوا تاریخ انتشار بازی Uncharted: Legacy of Thieves Collection برای کامپیوتر را لو داده است.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی چند وقتی است که سیاست‌های خود را به کلی تغییر داده و شماری از آثار انحصاری پلی استیشن را برای پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌کند. سری آنچارتد از جمله عناوین پرطرفدار و برجسته این کمپانی به شمار می‌رود که جدیدترین بازی آن تحت عنوان Uncharted 4: A Thieve’s End در سال ۲۰۱۶ میلادی به دست بازیکنان رسید و به دنبال آن، یک بسته الحاقی برای بازی عرضه شد.

با گذشت چیزی در حدود ۵ سال از عرضه آن، در حالی که هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی دنباله آنچارتد بودند، استودیوی ناتی داگ با همکاری شرکت سونی از توسعه و انتشار نسخه کالکشن و ریمستر بازی برای کنسول پلی‌استیشن 5 و رایانه‌ شخصی خبر داد. این بازی شامل آنچارتد ۴ و بسته الحاقی آن می‌شود که در اوایل سال جاری میلادی برای پلی استیشن روانه بازار شد و بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدها کسب کرد. در این میان، شرکت ناشر اعلام کرده بود که ریمستر آنچارتد در ادامه سال ۲۰۲۲ میلادی برای کامپیوتر عرضه می‌شود.

حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که فروشگاه اپیک گیمز سهوا تاریخ عرضه دقیق بازی را لو داده است. ماجرا از این قرار است که یکی از کاربران توییتر به نام Nibel مدعی است که صفحه فروش ریمستر آنچارتد برای مدت کوتاهی در فروشگاه اپیک گیمز به چشم خورد که بر اساس آن، این عنوان در روز ۱۹ اکتبر امسال (۲۷ مهر ماه) تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد.

ذکر این نکته مهم است که اپیک گیمز استور در حال حاضر تاریخ انتشار را از فروشگاه خود حذف کرده و هیچ نشانه‌ای از آن دیده نمی‌شود. فارغ از تاریخ عرضه بازی، ظاهرا بازیکنان با پیش خرید این عنوان، یک گلایدر بازی فورتنایت با شکل و شمایل هواپیمای سالی را در قالب پاداش دریافت می‌کنند. تحقق این موضوع چندان دور از انتظار نیست؛ چرا که در گذشته شاهد برگزاری رویداد کراس اور فورتنایت و سری آنچارتد بودیم که به واسطه آن، اسکین شخصیت نیتن دریک به بازی راه یافت.

دقت داشته باشید که استودیوی ناتی داگ و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی نیز تا به این لحظه واکنشی از خود در قبال این ادعا از خود نشان نداده‌اند و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز این گزارش را تایید و یا تکذیب نکرده است. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در خصوص تاریخ انتشار Uncharted: Legacy of Thieves برای کامپیوتر اظهار نظر کرد. هرچند، اگر ادعای این کاربر توییتر صحت داشته باشد، بدون شک شرکت سونی در روزهای آینده تاریخ عرضه و همچنین سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی بازی را به اشتراک می‌گذارد.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا