بازی ویدئویی

تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok بار دیگر لو رفت

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی God of War Ragnarok در اواسط مهر سال جاری منتشر خواهد شد.

بدون هیچ شک و تردیدی، گاد آو وار رگناروک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن در سال جاری به شمار می‌رود که نخستین تریلر آن در جریان رویداد اختصاصی پلی‌استیشن شوکیس سال گذشته میلادی به نمایش گذاشته شد و هواداران دو آتیشه کریتوس را ذوق‌زده کرد. این عنوان در حال حاضر مراحل ساخت خود را در استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) طی می‌کند و در حالی که شرکت سونی بارها و بارها به عرضه‌ آن در سال جاری میلادی اشاره کرده، اما توسعه‌دهندگان کماکان تمایلی به انتشار جزئیات بیشتر از بازی ندارند.

در واقع، فارغ از تریلر مزبور، ویدیوی دیگری از گیم‌پلی رگناروک ارائه نشده و چه بسا تاریخ دقیق انتشار بازی همچنان در هاله‌‌ای از ابهام قرار دارد. در همین راستا که هواداران بی‌صبرانه منتظر نمایش جدیدی از بازی هستند، ساعاتی پیش یکی از کاربران انجمن معروف ردیت به نکته بسیار جالبی در خصوص بازی گاد آو وار رگناروک در فروشگاه پلی‌استیشن پی برده که با استناد بر آن می‌توان تاریخ انتشار بازی را مشخص کرد.

ماجرا از این قرار است که این فرد چند بازی مختلف از جمله Stray و Tunic و God of War Ragnarok و Forspoken را به فهرست علاقه‌مندی‌های حساب کاربری خود در پلی‌استیشن استور اضافه می‌کند. زمانی که او این لیست را بر اساس تاریخ انتشار رده‌بندی می‌کند، متوجه می‌شود که گاد آو وار رگناروک در بین دو بازی تونیک و فوراسپوکن قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که بازی Tunic برای عرضه در تاریخ ۵ مهر (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) برنامه‌ریزی شده و بازی Forspoken نیز قرار است که در تاریخ ۱۹ مهر (مصادف با یازدهم اکتبر) راهی بازار شود. بر این اساس، به نظر می‌رسد که بازی جدید خدای جنگ نهایتا تا اواخر ماه مهر پیش‌رو به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد. البته، ظاهرا فروشگاه پلی‌استیشن از این موضوع آگاه شده و هم‌اکنون بازی خدای جنگ در انتهای فهرست به چشم می‌خورد.

دقت داشته باشید که استودیو سانتا مونیکا و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز واکنشی از خود در قبال این شایعه‌ها نشان نداده‌اند و هیچ کدام یک از منابع رسمی به تاریخ دقیق انتشار بازی God of War Ragnarok اشاره نکرده است. بدین ترتیب، همچنان نمی‌توان با قاطعیت در این خصوص اظهار نظر کرد و طبق روال همیشه، باید منتظر انتشار خبرهای موثق بمانیم. از طرفی، ناگفته نماند که شاید تصویر منتشر شده توسط کاربر ردیت کاملا ساختگی و صرفا برای جلب توجه هواداران باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا