بازی ویدئویی

تاریخ احتمالی برگزاری اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ مشخص شد!

سال ۲۰۲۳ آغاز و جنگ بزرگ شرکت‌های بزرگ هیزمی تازه در آتش خود می‌بیند. طبق شایعات انتشار یافته، باید منتظر برگزاری اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ در آینده فوق العاده نزدیک باشیم. سونی برنامه‌های زیادی برای ما دارد!

با آغاز سال ۲۰۲۳، بازار شایعات داغ‌تر از ماه‌های پایانی سال ۲۰۲۲ شده است. جدیدترین شایعه در دنیای پلتفرم پلی استیشن به اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ اشاره دارند. با توجه به شایعات، زمان زیادی تا برگزاری این مراسم باقی نمانده و سونی قصد دارد سیلی عظیم از گیم پلی بازی‌ها و دیگر محتوایی که در سال ۲۰۲۳ به دست طرفداران می‌رسند را به نمایش بگذارد. بدون شک همه ما گیمرها به شنیدن اخبار تازه و بیش از آن، به تماشای گیم پلی بازی‌ها علاقه‌ای بی حد و مرز داریم و سونی نیز به خوبی از علاقه ما آگاه است.

آخرین رویداد State of Play برگزار شده به ماه سپتامبر سال ۲۰۲۲ باز می‌گردد که تریلر داستانی بازی God of War Ragnarok را برای ما به ارمغان آورد. در کنار آن، سونی به معرفی بازی آنلاین چند نفره Synduality پرداخت و بخشی از بازی Hogwarts Legacy را نیز برای ما به نمایش درآورد. حال که سال ۲۰۲۳ آغاز شده، ما گمان داریم که نمایش‌ها و اخباری که طی این مراسم به نمایش گذاشته می‌شوند، از محتوای State of Play سپتامبر سال ۲۰۲۲ نیز جذاب‌تر و هیجان انگیزتر باشند و به خوبی بازی‌ها و سخت افزاری که طی چند ماه آینده توسط سونی در اختیار ما قرار می‌گیرند را نمایش دهند.

مجله PlayStation LifeStyle که یکی از قابل اعتمادترین منابع محصولات سونی و بیش از همه پلتفرم پلی استیشن محسوب می‌شود، اولین مجله‌ای بود که به انتشار این شایعات پرداخت. آن‌ها اعلام کردند که اولین رویداد State of Play در ۲۰۲۳ احتمالا در ماه فوریه برگزار شود. طی شایعات انتشار یافته باید منتظر عرضه جهانی هدست واقعیت مجازی PS VR2 نیز در این ماه باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا