بازی ویدئویی

به این زودی‌ها پشتیبانی از بازی Fallout 76 به پایان نمی‌رسد

بر اساس بیانیه‌ی اخیر شرکت نامدار بتزدا، پشتیبانی از بازی Fallout 76 حداقل تا پنج سال دیگر ادامه خواهد داشت.

بدون هیچ شک و تردیدی، سری فال‌اوت یکی از پرطرفدارترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی برشمرده می‌شود که تا به امروز نسخه‌های متعددی از آن توسط شرکت سرشناس بتزدا راهی بازار شده است. جدیدترین بازی این فرنچایز تحت عنوان فال‌اوت ۷۶ تفاوت چشمگیری با نسخه‌های قبلی دارد؛ چرا که این عنوان در واقع اولین بازی چندنفره آنلاین و سرویس محور مجموعه بوده که تجربه‌ی جدیدی را برای علاقه‌مندان به ارمغان می‌آورد.

این بازی در زمان انتشار به خاطر مشکلات فنی زیاد و قطعی مداوم سرورها نتوانست آن‌طور که باید و شاید انتظارها را برآورده کند و چه بسا برخی‌ها از آن به عنوان یکی از ناامیدکننده‌ترین آثار فال‌اوت یاد کردند. با این وجود، استودیوی بازی‌سازی بتزدا با تداوم پشتیبانی‌ها و انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد، وضعیت آن را به کلی تغییر داده و بازی در حال حاضر در شرایط خوبی قرار دارد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که تیم سازنده چند روز پیش از محتوای جدید بازی در سال ۲۰۲۲ میلادی پرده برداشت که بر اساس آن، کاربران در هر فصل میزبان بسته‌های الحاقی هیجان‌انگیزی خواهند بود. در همین راستا، به نظر می‌سد که پشتیبانی بتزدا از بازی Fallout 76 تنها به سال جاری میلادی محدود نشده و این کمپانی در نظر دارد به مدت پنج سال دیگر از آن حمایت کند.

به بیان دقیق‌تر، آقای مارک تاکر، کارگردان طراحی فال‌اوت ۷۶، چندی پیش در گفت‌وگو با وب‌سایت AusGamers اعلام کرد که استودیوی بازی‌سازی بتزدا برنامه‌ی پنج ساله برای ادامه‌ی پشتیبانی از بازی تدارک دیده است. بر اساس اظهارات او، نقشه‌ی راه برای سه سال آینده به تازگی نهایی شده و تیم سازنده مشغول تعیین برنامه‌های مربوط به سال‌های بعدی بازی است. البته، تاکر معتقد است که این برنامه‌ها ممکن است که به دنبال خواسته‌ها و بازخوردهای هواداران تا حدودی دستخوش تغییراتی شوند.

مارک تاکر در این زمینه می‌گوید:

نکته جالب ماجرا اینجا است که اگر بتوانم آنچه را در که این نمایشگر دیگر وجود دارد، با شما به اشتراک بگذارم، عاشق آن می‌شوید، چرا که من روی نقشه‌ی پنج ساله‌ی بازی کار می‌کنم. ما برنامه‌های بلندمدتی را برای بازی در نظر گرفته‌ایم که هر چقدر جلو‌تر می‌رویم، همه چیز کمی مبهم‌تر می‌شود. ما می‌بینیم که بازیکنان چه می‌خواهند و چه می‌کنند. با این وجود، هم اکنون بیشتر وقت من صرف برنامه‌ریزی‌های نقشه‌ی راه بازی برای سال سوم و پنجم می‌شود. نقشه راه سه ساله بسیار قابل درک بوده، اما برنامه‌ی سال پنجم تا حدودی مبهم است. هرچند، ما به خلق محتوای جدید فال‌اوت ۷۶ ادامه می‌دهیم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا