بازی ویدئویی

بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون کدام است؟

زمان چندانی از آغاز فصل پنجم وارزون نگذشته و در این مدت کوتاه کاربران سلاح‌های بسیاری را مورد استفاده قرار داده‌اند که برخی از آن‌ها شما را غافلگیر خواهند کرد. طی انتشار آمار این فصل، ما بهترین سلاح تک تیرانداز فصل پنجم وارزون به هیچ عنوان آن سلاحی که فکرش را می‌کردیم نبود!

روز گذشته کاربران آمار مربوط به سلاح‌های فصل پنجم وارزون در دوره کالاف دیوتی ونگارد را منتشر کردند و ما شاهد چیزی بودیم که حتی فکرش را نمی‌کردیم. در حالی که بسیاری از کاربران در این بتل رویال از سلاح‌های جا افتاده یا به اصطلاح متا در بازی استفاده می‌کنند، یکی از تک تیراندازهای ونگارد بود که همه را تکه پاره کرده و میانگین K/D بسیار قابل تاملی را طی این فصل به ثبت رسانده است.

اگر فصل پنجم وارزون را تجربه کرده باشید، اکثر کاربران با دو سلاح نزدیک برد Armaguerra 43 و PPSh-41 وارد نبرد شده و تنوع سلاح‌های کاربران بسیار کم شده است. کاربرانی که دوست دار تک تیراندازها هستند، هنوز به سلاح‌های ضعیف شده Kar98k و البته Swiss K31 بسنده کرده و کاربران را هدشات می‌کنند.

البته بسیاری از کاربران سلاح HDR از بازی Call of Duty Modern Warfare را در دست داشته و برخی از 3-Line Rifle استفاده می‌کنند، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که Gorenko Anti-Tank Rifle بهتر از تمام این سلاح‌ها عمل کرده و در حقیقت دشمنان را متلاشی می‌کند!

با وجود قدرت بسیار زیاد، تنها ۰/۶۷ افراد از Gorenko Anti-Tank Rifle استفاده کرده که آن را حتی در میان ده تفنگ برتر کالدرا نیز جای نمی‌دهد! کاربران از آغاز فصل پنجم تا به حال، میانگین K/D ۱/۲۳ و میزان برد ۴/۲۰ را با این تفنگ به ثبت رسانده‌اند که این سلاح را بر اساس هر دو آمار در رده ششم قرار داده و آن را به یکی از کشنده‌ترین و موفق‌ترین سلاح‌های وارزون تبدیل می‌کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا