بازی ویدئویی

بهترین اسکین Fortnite در کراس‌اورها که بیشتر از همه توسط کاربران استفاده شده‌اند

انتخاب بهترین اسکین Fortnite عملا کاری است که شاید نتوانید خیلی راحت آن را انجام دهید! با این وجود پس از پایان سال ۲۰۲۱، بالاخره می‌توان دید که کدام اسکین از همکاری‌های اپیک گیمز با دیگر سازندگان بیشتر به چشم طرفداران آمده و کدام یک عملا برای آن‌ها بی‌اهمیت بوده است!

امروزه دیگر همه بازیکنان می‌دانند که فورتنایت بیشتر به جای اینکه یک بازی باشد، یک رسانه است! جایی که در آن تریلرها و فیلم‌های کریستوفر نولان (Christopher Nolan) پخش می‌شود و با همکاری با سازندگان مختلف، انواع اسکین‌ها از شخصیت‌های محبوب وارد داستان می‌شوند. با این وجود، قرار نیست که تمامی این اسکین‌های اضافه شده جالب باشند و توسط کاربران مورد استفاده قرار بگیرند.

در واقع طی یک سال گذشته، رویدادها و کراس‌اورهای بسیاری اتفاق افتاده که طی آن‌ها، اسکین‌هایی مانند مندلورین (The Mandalorian) از دیگر جهان‌های سینمایی و سریال‌ها وارد بازی Fortnite شده‌اند. با این وجود، اگر کاربران آن سریال یا فیلم مورد نظر را ندیده باشند، احتمالا از اضافه شدن اسکین آن هم لذت نمی‌برند و شاید برای آن‌ها چندان هم مهم نباشد. برای مثال، اضافه شدن اسکین ناراتو (Naruto) به بازی، با هیجان بسیاری از سوی دوستداران این انیمه معروف و بزرگ همراه بود، اما افرادی که آن را ندیده بودند زیاد با این اسکین جدید کنار نیامده و از آن استفاده نکردند.

به همین دلیل، بد نیست در ادامه سه مورد بهترین و بدترین اسکین بازی Fortnite در کراس‌اورهای مختلف را مشاهده کنید که برخی بیشتر توسط کاربران استفاده شده‌اند و برخی بی‌اهمیت مانده‌اند!

بدترین اسکین کراس‌اورهای بازی Fortnite

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا