بازی ویدئویی

بسته الحاقی جدید بازی Far Cry 6 در راه است؟

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت یوبیسافت به‌زودی از بسته الحاقی جدید و نسخه ویژه سال بازی Far Cry 6 پرده برمی‌دارد.

طبق روال همیشگی یوبیسافت، بعد از انتشار فار کرای ۶، پشتیبانی تیم سازنده از بازی به پایان نرسید و به مرور محتوای جدیدی به این عنوان شوتر اول شخص اضافه شدند. در همین راستا که چیزی در حدود یک سال از عرضه بازی می‌گذرد، به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه داشته و این بار فرانسوی‌ها به دنبال انتشار نسخه ویژه سال یا همان Game of the Year هستند؛ نسخه‌ای که شامل تمام سیزن پس‌ها و بسته‌های الحاقی خواهد بود.

به بیان دقیق‌تر، چندی پیش کاربری به نام ALumia_Italia در توییتر که اغلب پایگاه داده فروشگاه ایکس باکس و ویندوز را به دقت بررسی می‌کند، خاطرنشان کرد که فایل‌هایی از نسخه ویژه سال فار کرای ۶ در فروشگاه‌های مزبور مشاهده کرده و این نسخه احتمالا در اولین سالگرد انتشار بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بر اساس ادعای این منبع آگاه، نسخه مزبور شامل تمامی بسته‌های الحاقی، سیزن پس و پک آلتیمیت می‌شود که حتی خریداران نسخه‌های استاندارد و دیجیتال دیلاکس نیز می‌توانند بازی خود را به نسخه سال ارتقا دهند. ماجرا صرفا به این یک مورد خلاصه نشده و طبق اطلاعات لو رفته، ظاهرا به‌زودی بسته الحاقی جدیدی با نام Lost Between Worlds نیز برای بازی معرفی و منتشر خواهد شد. نکته مهم این است که نسخه ویژه سال بازی، شامل این اکسپنشن جدید و معرفی نشده نیز می‌شود.

دقت داشته باشید که شرکت یوبیسافت تا به این لحظه واکنشی از خود در قبال ادعاهای فوق نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز صحت این گفته‌ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره عرضه بسته الحاقی جدید Far Cry 6 و نسخه ویژه سال بازی اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر انتشار خبرهای موثق از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا