بازی ویدئویی

بسته الحاقی بازی Horizon Forbidden West در راه است؟

بر اساس ادعای یکی از هنرپیشه‌های استودیوی گوریلا گیمز، به نظر می‌رسد که تیم سازنده سخت مشغول ساخت بسته الحاقی بازی Horizon Forbidden West است.

بعد از موفقیت چشمگیر اولین ساخته نقش آفرینی استودیوی گوریلا گیمز به نام هورایزن زیرو داون، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به ساخت دنباله‌ مجموعه چراغ سبز نشان داد و در پی آن، اثر مزبور تحت عنوان هورایزن فوربیدن وست در اوایل سال جاری میلادی روانه بازار شد. این بازی به لطف روایت داستان درگیرکننده و گیم پلی جذاب حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدها دریافت کرد.

در حالی که این بازی محتوای غنی و متنوعی را در خود جا داده است، اما بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر انتشار و تجربه محتوای جدید داستانی هستند. در همین راستا، ساعاتی پیش لنس ردیک، بازیگر نقش Sylens، در صفحه شخصی توییتر خود با انتشار یک تصویر، اعلام کرد که در یک جلسه با محوریت بازی هورایزن فوربیدن وست حضور دارد. این تصویر، ضبط موشن کپچر را به نمایش می‌گذارد.

لنس ردیک در این زمینه می‌گوید:

سخت مشغول کار… در یک جلسه برای هورایزن فوربیدن وست!

بعد از انتشار این توییت و تصویر، گروهی از هواداران معتقد هستند که لنس ریدک روی ساخت دی ال سی بازی فعالیت می‌کند. به همین خاطر، او به سرعت توییت خود را حذف کرد. علاوه بر این، چندی پیش آگهی استخدام جدیدی از سوی استودیو گوریلا گیمز منتشر شده که بخش توضیحات آن به طور غیرمستقیم به توسعه محتوای جدید برای Horizon Forbidden West اشاره می‌کند.

گوریلا گیمز درباره فرصت شغلی جدید خود توضیح می‌دهد:

تیم طراحی کاراکتر در گوریلا گیمز یک مجموعه از هنرمندان با یک تمرکز واحد یعنی جان بخشیدن به قبایل مختلف در دنیای هورایزن است. این تیم بین‌المللی از هنرمندان خلاق، دست کنار یکدیگر و با دیگر همکاران در سایر بخش‌های گوریلا و همچنین شرکای خارجی، محتوای متنوعی را توسعه می‌دهند. به علاوه، آن‌ها فرهنگ یکپارچه استودیو را نیز حفظ می‌کنند.

دقت داشته باشید که شرکت سونی یا استودیوی گوریلا گیمز هنوز واکنشی از خود درباره این گمانه‌زنی‌ها نشان نداده و تا به این لحظه هیچ کدام یک از منابع رسمی صحت این ادعاها را تایید و حتی تکذیب نکرده است. بنابراین، هنوز نمی‌توان با قاطعیت تمام در خصوص انتشار بسته الحاقی بازی Horizon Forbidden West اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر تایید نهایی از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا