بازی ویدئویی

برندگان The Game Awards 2022 معرفی شدند؛ پیشتازی Elden Ring

برندگان The Game Awards 2022 در این مراسم رسما مشخص شدند و نهایتا شاهد پیروزی بازی Elden Ring بر عنوان God of War Ragnarok بودیم. به جز معرفی برندگان جوایز بهترین بازی‌های سال، در این مراسم شاهد پخش تریلرهای جذابی از بازی‌های سال‌های آینده بودیم.

قطعا بازیکنان و طرفداران زیادی سالانه مراسم The Game Awards را با اجرای جف کیلی (Geoff Keighley) تماشا می‌کنند تا برخی از بزرگترین و مهم‌ترین رونمایی‌ها و تریلرهای سال را ببینند. در طول سال‌ها لحظات بزرگی وجود داشته‌اند که واقعا اینترنت را به آتش کشیدند، از جمله تائید حضور جوکر (Joker) در بازی Super Smash Bros. Ultimate در سال ۲۰۱۸ تا معرفی رسمی بازی‌های Alan Wake 2 و Among Us VR در سال میلادی گذشته. با اینحال برخی از مهم‌ترین جوایز هر سال در این مراسم اهدا می‌شوند و برندگان The Game Awards 2022 نیز ساعاتی پیش مشخص شدند.

استودیو پلی‌استیشن (PlayStation Studios) تقریبا با بازی‌های خود از جمله God of War Ragnarok، Horizon Forbidden West و The Last of Us Part 1 که در بخش‌های مختلف برای دریافت جوایز نامزد شده بودند، در این بخش احاطه داشت و نهایتا هم موفق به دریافت چند جایزه بزرگ و مهم شد. با اینحال نام‌های کوچکتر و استودیوهای مستقل نیز در این مراسم حضور پررنگی داشتند. مطمئنا پیروزی بازی Elden Ring بر God of War Ragnarok و دریافت جایزه بهترین بازی سال مهم‌ترین بخش این مراسم از نظر عده بسیاری بود و قطعا توجه بازیکنان زیادی را به خود جلب خواهد کرد. با اینحال این جایزه، تنها جایزه‌ای نبود که در سالن Microsoft Theater در لس آنجلس، کالیفرنیا با بازیسازان مختلف اهدا شد.

شما در زیر می‌توانید لیست کامل برندگان The Game Awards 2022 را مشاهده کنید:

بهترین بازی سال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا