بازی ویدئویی

بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 رایگان خواهد بود؟

شایعات بخش DMZ بازی Call of Duty Modern Warfare 2 همان چیزی است که ما مانند اطلاعات بیشتر مدرن وارفر ۲ انتظارش را می‌کشیم و خوشبختانه شایعات امروز روی بسیار خوشی به ما نشان داده‌اند!

مراسم Summer Game Fest سال ۲۰۲۲، اطلاعات بسیار خوبی را از بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در اختیار ما قرار داد، اما بخشی که هیچگونه اشاره‌ای به آن نشد، بخش مورد انتظار DMZ در این بازی بود که به گفته فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی، برگرفته از بازی محبوب Escape From Tarkov است. در حالی که ما هیچگونه اطلاعات رسمی از این مد در بازی کال آف دیوتی مدرن وارفر ۲ دریافت نکرده‌ایم، برخی افشاگران به تازگی اطلاعات مهمی درباره آن به انتشار رسانده‌اند.

به گفته برخی افشاگران، بخشی که ما تا به این لحظه با نام DMZ می‌شناختیم، در شرکت اکتیویژن (Activision) با اسم رمز پروژه نکسوز (Project Nexus) شناخته می‌شود و جز اولین اولویت‌های اصلی استودیو اینفینیتی وارد برای توسعه بهینه است. به گزارش افشاگران، تقریبا تمامی استودیوهای تحت اختیار اکتیویژن در توسعه این بخش دست داشته‌اند که سبب بالا رفتن انتظارات ما کاربران از این بخش بازی Call of Duty Modern Warfare 2 شده است. آن‌ها همچنین اشاره داشتند که این حالت از بازی، چهارمین سال توسعه خود را پشت می‌گذارد و طی این چهار سال، تغییرات بسیاری نسبت به نسخه ابتدایی در آن اعمال شده است. آن‌ها همچنین ادعا دارند که بخش DMZ‌ مانند بخش وارزون به طور کامل رایگان خواهد بود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا