بازی ویدئویی

بخش Co-Op بازی Halo Infinite فاقد یک قابلیت مهم است!

ظاهرا هنرنمایی‌های Halo Infinite بعد از عرضه تمامی ندارد و بخش Co-Op بازی Halo Infinite فاقد مچ‌میکینگ آنلاین است!

بخش Co-Op در بازی Halo Infinite که مدت‌ها برای آن صبر کردیم، ماه جاری وارد فاز بتا شد. شما می‌توانید در حالت بتا به همراه یک بازیکن دیگر کمپین این بازی را به شکل دونفره تجربه کنید ولی ظاهرا پیدا کردن بازیکنان دیگر اصلا آسان نیست و در مچ‌میکینگ آنلاین مشکل بزرگی وجود دارد.

همچنین اگر فکر می‌کنید چنین محدودیتی صرفا فقط به نسخه بتای بازی محدود می‌شود، سخت در اشتباه هستید. شنیده‌ها حاکی از این هستند که آنان هیچ برنامه‌ای برای تسهیل این موضوع ندارند و بازیکنان بدون آشنایی با هم و یا استفاده از چنل دیسکورد نمی‌توانند با هم بخش Co-Op بازی را بازی کنند.

گفته شده که:

مچ‌میکینگ آنلاین در بخش CO-Op نهایی وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید از طریق Halo LFG (سایتی برای پیدا کردن هم‌تیمی) و یا دیسکورد با بازیکنان دیگر آشنا شوید و با هم این بخش را تجربه کنید.

قطعا این موضوع که برای تجربه دونفره این بازی که مدت نسبتا زیادی از عرضه آن می‌گذرد، باید از چنل دیسکورد و یا Halo LFG استفاده کرد، مضحک و عجیب به نظر می‌رسد. اگر هیچ کدام از دوستان شما مایل به تجربه دونفره این بازی با شما نباشند، قطعا در پیدا کردن هم‌تیمی به مشکلاتی بر می‌خورید.

البته که فراموش نکنید با گذشت زمان عطش تجربه دونفره این بازی برای بازیکنان دیگر کم‌تر از قبل خواهد شد و ممکن است با گذشت زمان این روند پیدا کردن هم‌تیمی بیشتر شما را اذیت کند. بتای Co-Op بازی Halo Infinite تا تاریخ ۱ آگوست (مصادف با ۱۰ مرداد) در جریان خواهد بود.

نظر شما در مورد مشکل مچ‌میکینگ Co-Op آنلاین در بازی Halo Infinite چیست؟ فکر می‌کنید استودیو در ساپورت این بازی کم‌کاری کرده و اصلا نتوانسته این بازی را زنده و همچنان جذاب نگه دارد؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا