بازی ویدئویی

با قابلیت های جدید کریتوس در بازی God of War: Ragnarok آشنا شوید

قابلیت های جدید کریتوس (Kratos) مواردی هستند که به تازگی توسط سازندگان اعلام شده‌اند و در بازی God of War: Ragnarok در دسترس قرار خواهند گرفت.

عنوان God of War در سال ۲۰۱۸ یک تغییر فوق‌العاده بزرگ را به سری بازی‌های خدای جنگ اضافه کرد؛ به نحوی که اینبار دیگر کریتوس حتی در جهان خدایان یونان نبود و عملا وارد دنیای نورس (Norse) شد! موضوعی که در ابتدا به شدت برای طرفداران عجیب بود و رفته رفته به یکی از ویژگی‌های داستانی این عنوان تبدیل شد تا در رتبه بهترین بازی سال ۲۰۱۸ قرار بگیرد.

با این وجود علاوه بر پسردار شدن کریتوس، گیم پلی بازی هم تغییرات بسیاری را شامل می‌شد که خیلی آن را نسبت به عناوین قبلی بسیار متفاوت می‌کرد. در واقع حتی دوربین بازی هم تغییر کرده بود و دیگر مثل قبل ما از یک دوربین ثابت کریتوس را که دشمنانش را تکه تکه می‌کند نمی‌دیدیم؛ بلکه علاوه بر پیر شدن، حال کنترل چرخیدن زاویه دید کریتوس هم به دست ما افتاده بود تا قصاب خدایان یونان کاملا تحت فرمان داشته باشیم.

حال پس از سال‌ها گذشتن از تاریخ عرضه این بازی، بالاخره وقت انتشار نسخه جدید آن با عنوان Raganrok فرا رسیده تا داستانی که هنوز تمام نشده بود را ادامه دهد. با این وجود می‌دانیم که این بازی از نظر گیم پلی بسیار شبیه به همان عنوان قبلی خواهد بود و کریتوس همان تبر و تیغه‌های معروف خود را به همراه خواهد داشت؛ اما آیا این تمام قابلیت‌های کریتوس خواهد بود؟

این مورد صد درصدی است که ما حتما شاهد اسلحه بیشتری در میان ابزار کشت و کشتار کریتوس در عنوان Ragnarok خواهیم بود. به علاوه این موارد نیز انتظار می‌رود که قابلیت های کریتوس در این بازی تغییرات و پیشرفت‌های بسیاری را داشته باشند؛ موردی که هم‌اکنون نیز برخی از موارد آن تایید شده‌اند.

قابلیت های جدید کریتوس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا