بازی ویدئویی

باید منتظر انتشار سرویس GTA+ برای پی سی باشیم

به تازگی شایعه انتشار نسخه بهبود یافته بازی GTA V برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و حال طبق شایعاتی تازه، اینگونه به نظر می‌رسد که باید شاهد انتشار سرویس GTA+ برای پی سی باشیم.

ماه گذشته استودیو راکستار (Rockstar) از سرویس جدید خود برای بازی GTA V با نام جی تی ای پلاس رونمایی کرد. این سرویس ماهانه که مختص بخش آنلاین بازی GTA V با نام GTA Online است، برخی جوایز از جمله پول درون بازی، ارتقا وسایل به طور اختصاصی و بسیاری آیتم درون بازی دیگر را با قیمت ۵.۹۹ دلار برای شما فراهم می‌کند. در حال حاضر، این اشتراک تنها برای کاربرانی که این بازی را در کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس ایکس/سری اس تجربه می‌کنند در دسترس است، ولی طبق شایعات اخیر، باید شاهد عرضه این سرویس برای کاربران رایانه‌های شخصی نیز باشیم.

استودیو راکستار به تازگی آگهی استخدامی برای مقام مدیر محصول منتشر کرده و هدف آن‌ها فقط و فقط سرویس GTA+ است. طبق این آگهی، شخصی که این مقام را در استودیو راکستار به دست آورد، باید توانایی کمک به پیش‌برد استراتژی‌های استودیو برای این محصول و ویژگی‌های آن در وبسایت، نرم افزار و فروشگاه‌های درون بازی را داشته باشد.

همانطور که ماه گذشته مشاهده شد، نظرات کاربران درباره این سرویس استودیو راکستار و به طور کلی تلاش استودیو راکستار برای کسب درآمد بیشتر از بازی GTA V و GTA Online اکثرا منفی بوده و آن‌ها به شدت منتظر اخبار تازه از بازی GTA 6 هستند و کمبود اطلاعات رسمی از این بازی نه تنها کاربران، بلکه منتقدین را نیز عصبانی کرده است. با این حال اگر از کاربران بازی GTAO در رایانه‌های شخصی و طالب سرویس جدید GTA+ هستید، احتمالا به زودی آن را در فروشگاه درون بازی GTA Online مشاهده کنید.

استودیو راکستار به تازگی نسخه نسل نهمی بازی GTA V منتشر کرده و چند روز پیش بازی GTA V بار دیگر توسط سازمان ESRB برای رایانه‌های شخصی رده بدی سنی شده که احتمال عرضه تغییرات و بهبودهای تازه بازی GTA V برای رایانه‌های شخصی را افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است که سرویس GTA+ و نسخه نسل نهمی بازی GTA V در بازه زمانی بسیار کوتاه برای کنسول‌های نسل نهم منتشر شدند و با توجه به انتشار شایعات مربوط به نسخه بهبود یافته و سرویس GTA+ برای پی سی در بازه زمانی کمتر از یک هفته، احتمال انتشار نسخه بهبود یافته GTA V و سرویس GTA+ برای پی سی در آینده نزدیک بسیار بالاست. شما چه فکری می‌کنید؟ به زودی باید منتظر بهبود بازی GTA V و انتشار این سرویس در پی سی باشیم؟

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا