بازی ویدئویی

باگ بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و گیر افتادن در لوپ داستانی!

اخیرا کاربران متوجه یک باگ بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 شده‌اند که عملا افراد را داخل یک لوپ از سکانس داستانی گیر می‌اندازد.

همیشه گفته می‌شود که بخش داستانی بازی‌های ویدیویی می‌تواند با فیلم، سریال یا حتی رمان‌هایی مقایسه شود؛ چراکه همه آن‌ها قصد روایت یک داستان را به سبکی متفاوت را دارند و ویدیوگیم نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این وجود فاکتورهای بسیاری وجود دارد که باعث می‌شود تا بازی‌های ویدیویی در مسیر روایت این داستان، فوق‌العاده متفاوت‌تر از فیلم و کتاب ظاهر شوند؛ طوری که شما در بازی‌ها خود کنترل شخصیت اصلی را در اختیار می‌گیرید و مسئله‌ای به نام گیم پلی، به شما اجازه می‌دهد تا این کار را انجام دهید.

با این حال گرچه این گیم پلی قطعا باعث متفاوت بودن سبک روایت داستان در بازی‌ها می‌شود، اما مورد بعدی که به همراه آن می‌آید، وجود برخی باگ‌ها خواهد بود! شما در کتاب و فیلم نمی‌توانید باگ به این شکل پیدا کنید و همین مورد باعث می‌شود تا طرفداران هنگام تجربه بازی فوق‌العاده جذاب و داستانی مثل Cyberpunk 2077 از کرده خود پشیمان شوند و یک سال صبر کنند تا برخی آپدیت‌ها برای آن عرضه شود و مشکلات مربوط به باگ‌های آن رفع شده باشد.

به هر حال وجود باگ در بازی‌های ویدیویی پس از گذشت سال‌ها، همچنان یک مورد اجتناب‌ناپذیر است حه دلایل بسیاری برای آن وجود دارد وحال نیز پس از عرضه بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ظاهرا برخی از کاربران متوجه یکی از آن‌ها شده‌اند. در واقع باگی که برای این بازی در بخش داستانی گزارش شده، بازیکنان را در یک لوپ داستانی گیر می‌اندازد و به همین واسطه افراد باید بارها و بارها یک صحنه را مشاهده کنند! طوری که گزارش شده حتی بستن بازی هم جواب کار نبوده و عملا به خاطر دیدن سکانس فرار گوست (Ghost) و سوپ (Soap) باید بازی را از نو و از حالت New Game دنبال کنند.

گزارش‌های مربوط به باگ بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا