بازی ویدئویی

باکی بارنز شخصیت بعدی بازی Marvel’s Avengers خواهد بود!

شاید هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که به این زودی شخصیت باکی بارنز در Marvel’s Avengers دیده شود، با این حال اینگونه به نظر می‌رسد که به زودی شاهد حضور او در این بازی باشیم!

در زمان انتشار این مطلب، آینده بازی Marvel’s Avengers در هاله‌ای از ابهام است! این بازی در زمان انتشار با نقدهای به شدت منفی روبه رو شد و شرایط بدی را پشت سر گذاشت تا به محبوبیت و موفقیت برسد و از همین رو، آینده این بازی تا حدی مبهم است. در کنار این اتفاقات، شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) چندی پیش استودیو کریستال داینامیکز (Crystal Dynamics)، توسعه دهنده بازی Marvel’s Avengers را به فروش رساند و این استودیو تا پیش از پایان تابستان امسال، تحت اختیار امبریسر (Embracer Group) قرار خواهد گرفت. با این حال استودیو توسعه دهنده این بازی را کنار نگذاشت و ما به طور مداوم محتوای جدیدی برای این بازی دریافت می‌کنیم که خوشبختانه همه آن‌ها سبب رضایت کاربران شده‌اند و حال، اطلاعات جدیدی از شخصیت بعدی این بازی فاش شده است.

شخصی با نام mmmmmmmmiller در شبکه توییتر که پیش‌تر اطلاعاتی کاملا درستی را درباره بازی Marvel’s Avengers به انتشار رسانده، به تازگی اطلاعاتی از بسته الحاقی بعدی و شخصیت بعدی بازی Marvel’s Avengers منتشر کرده است. این افشاگر با صراحت و به طور مستقیم اشاره داشت که باکی بارنز (Bucky Barnes) شخصیت بعدی قابل بازی در عنوان Marvel’s Avengers‌ خواهد بود. او در ادامه عکسی از باکی بارنز منتشر کرد که او را از دنیای سینمایی مارول بیرون آورده و در بازی اونجرز جا داده است. اینگونه به نظر می‌رسد که به زودی شخصیت وینتر سولجر (Winter Soldier)، همراه کاپیتان آمریکا (Captain America) در جنگ جهانی دوم به این بازی افزوده شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا