بازی ویدئویی

باندل سه گانه هیتمن معرفی شد

با استناد بر بیانیه استودیوی آی او اینتراکتیو، به‌زودی هر سه بازی از سه گانه هیتمن تحت عنوان باندل World of Assassination به فروش می‌رسد.

در حال حاضر چیزی در حدود دو سال از عرضه جدیدترین بازی از سری هیتمن می‌گذرد؛ اثری که با روایت قتل‌ها و ماجراجویی‌های مامور ۴۷ در کنار ارائه گیم‌پلی هیجان‌انگیز، تنوع زیاد ماموریت‌ها، برگزاری رویدادها و بخش آنلاین، بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدها دریافت کرد و حسابی مورد استقبال هواداران قرار گرفت.

حال، استودیوی دانمارکی آی او اینتراکتیو تصمیم گرفته تا فروش جداگانه هیتمن ۳ و دو بازی قبلی مجموعه را متوقف و در عوض همه این آثار را در قالب یک باندل منتشر کند. بر این اساس، این کمپانی ساعاتی پیش از باندل جدید سه گانه هیتمن تحت عنوان Hitman World of Assassination پرده برداشت که قرار است از روز ۲۶ ژانویه سال جاری میلادی (۶ بهمن ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود.

همان‌طور که اشاره شد، این باندل شامل بازی هیتمن ۱، هیتمن ۲ و هیتمن ۳ می‌شود که تجربه دو اثر قدیمی این سه گانه از طریق سیستم Access Pass امکان‌پذیر خواهد بود. استودیوی آی او اینتراکتیو در پیامی هدف خود از این اقدام را تسهیل خرید و تجربه این عناوین برای هواداران می‌داند.

تیم سازنده معتقد است با تغییراتی که روی نسخه‌های فروش هیتمن ایجاد کرده، بازیکنان جدید الورود محتوای یکسانی را نسبت به خریداران قبلی بازی دریافت می‌کنند. همچنین، این افراد دیگر برای خرید نسخه‌های مختلف، محتوای اضافی، فعال‌سازی پک‌ Legacy و همچنین مناطق مختلف سردرگم نخواهند بود.

باندل در مجموع در دو نسخه مختلف به نام‌های راهی بازار می‌شود. نسخه اول، Hitman – World of Assassination نام دارد که شامل نسخه گوتی (نسخه ویژه سال) هیتمن ۳ و نسخه استاندارد هیتمن ۲ و هیتمن ۱ می‌شود که با قیمت ۷۰ دلار برای تمام پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوتر فروخته خواهد شد.

نسخه دوم Hitman – World of Assassination Deluxe Pack معروف است که با قیمت ۳۰ دلار به فروش می‌رسد. این نسخه شامل محتوای نسخه دیلاکس بازی هیتمن ۳، مجموعه Seven Deadly Sins Collection و تمام بسته‌های الحاقی بازی هیتمن ۲ می‌شود. دقت داشته باشید که برای دسترسی به این محتوا، ابتدا باید نسخه استاندارد باندل را خریداری کرده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا