بازی ویدئویی

بالاخره سلاح Scythe در Black Ops Cold War دیده شد + روش بازگشایی

پس از ماه‌ها شایعه و صبر، سلاح Scythe در Call of Duty Black Ops Cold War رخ نمایی کرد. شما می‌توانید داس بازی کالاف دیوتی بلک اپس کلد وار را به سه روش مجزا بازگشایی کنید.

چند ماه پیش بود که سیلی عظیم از اطلاعات مربوط به بازی Call of Duty Black Ops Cold War فاش شد که بیشتر در ارتباط با سلاح‌ها و نقشه‌های این بازی بودند. پس از آن، بسیاری از محتوای فاش شده به بازی کلد وار راه یافتند و از همین رو کاربران منتظر انتشار سلاح Scythe در Call of Duty Black Ops Cold War بودند که بالاخره منتشر شد!

سلاح Scythe یا همان داس که حالا جدیدترین سلاح سرد کلد وار است، به نظر آخرین سلاح سرد افزوده شده به این بازی خواهد بود. ما در گذشته سلاح‌های سرد دیگری چون تبر، بیل، ساطور و چماق مشاهده کرده بودیم. مانند دیگر سلاح‌های تازه افزوده شده به بازی، دریافت داس روش‌های متفاوتی داشته که ساده‌ترین آن‌ها خرید باندل مربوط به سلاح است.

باندلی که از آن صحبت می‌کنیم، باندل Tracer Pack: Death’s Approach است که شما می‌توانید آن را با ۲۰۰۰ ارز درون بازی (CP = Call of Duty Points) خریداری کنید. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، مهم‌ترین آیتم درون این باندل بلوپرینت Scythe با نام Blood Bunny است که همراه با آن شما استیکر خرگوش و تیغه‌ای خونین را دریافت می‌کنید. در کنار سلاح سرد داس و استیکرها، شما بلوپرینت دو سلاح Pelington 703 و AK-74u را نیز به همراه حرکت پایانی با حضور خرگوشی شیطانی را دریافت می‌کنید. علاوه بر تمام این‌ها یک ساعت، یک کالینگ کارد و یک ایموت با حضور Mister Peeks‌ در اختیار شما قرار می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا