بازی ویدئویی

بازی Warzone در موبایل متفاوت عمل خواهد کرد!

همان گونه که اخیرا طبق شایعات شنیده بودید، بازی Warzone در موبایل در راه است و اکتیویژن بلیزارد نیز ساخت این بازی را به شکل رسمی تایید کرد.

اکتیویژن بلیزارد به بازار بازی‌‌های موبایل علاقه خاصی دارد و حساب ویژه‌ای از این بابت باز کرده است. پس از عرضه بازی Diablo Immortal و البته معرفی یک بازی بر اساس سری محبوب وارکرفت، این کمپانی حالا و به شکل رسمی بازی وارزون موبایل یا Call of Duty: Warzone Mobile را اعلام کرده است. قرار است رونمایی کامل از نسخه موبایل این بتل رویال جذاب و پرطرفدار در تاریخ ۱۵ سپتامبر (مصادف با روز ۲۴ شهریور) و طی لایو استریم بعدی Call Of Duty انجام شود.

طبق گزارش‌ها، بازی وارزون موبایل پورتی برای بازی بتل رویال Warzone است. با این که می‌دانیم ساخت نسخه موبایل یک بازی مخصوص کامپیوتر و کنسول کاری چندان آسانی نیست، ولی این کمپانی پیش از این با ساخت بازی Call Of Duty Mobile نشان داده که می‌تواند این کار را به نحو احسن انجام دهد و خیال بازیکنان از این بابت راحت است. بازی Call Of Duty Mobile در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیون کاربر دارد.

کمپانی اکتیویژن بلیزارد قبلا اعلام کرده بود که روی نسخه موبایل Call of Duty: Warzone کار می‌کند و نام Project Aurora را روی آن گذاشته بود و قرار بود تجربه‌ای سریع و جذاب را از یک بتل رویال را به شکل رایگان ارائه کند. این بازی در ماه می وارد فاز تست آلفا شد و حالا هم شایعات پیرامون عرضه بازی وارزون موبایل به شکل رسمی تایید شده‌اند.

طبق ویدیوهای گیم‌پلی، بازی وارزون موبایل از مپ محبوب وردانسک که در نسخه کنسولی و کامپیوتر Call of Duty: Warzone وجود داشت، استفاده می‌کند. توسعه این بازی در واقع توسط اکتیویژن، Beenox، اکتیویژن شانگهای و دیجیتال لندز صورت گرفته است. متاسفانه هنوز تاریخ انتشاری برای عرضه این بازی اعلام نشده ولی با توچه به این که تست آلفای بازی تمام شده است، احتمال می‌دهیم که این بازی نهایتا تا پایان سال جاری میلادی منتشر شود.

همچنین به احتمال بسیار زیاد اکتیویژن بلیزارد این بازی را در رویداد بعدی خودش به شکل کامل معرفی و تاریخ انتشار دقیق آن را اعلام می‌کند. جدای این بازی نیز قطعا قرار است اطلاعات جدیدی از پروژه‌های دیگر فرنچایز Call Of Duty با ما به اشتراک گذاشته شود.

نظر شما در مورد وارزون موبایل چیست؟ فکر می‌کنید این بازی به خوبی برای موبایل‌های نسبتا رده پایینی که پرچم‌دار نیستند، بهینه باشند و ما به خوبی بتوانیم این بتل رویال را روی گوشی‌های موبایل خودمان تجربه کنیم؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا