بازی ویدئویی

بازی Stray منتخب سردبیر شد

در روز شنبه ۸ مرداد (۳۰ ژوئیه) پلی‌استیشن در صفحه‌ی توییتر خود اعلام کرد که بازی Stray منتخب سردبیر شده است و اینگونه گربه نارنجی رنگ محبوب سلانه سلانه وارد فهرست انتخاب سردبیر سال ۲۰۲۲ شد.

بازی Stray که چندی پیش منتشر شد نه تنها به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های امسال تبدیل شده بلکه به تازگی ورود آن به رویداد پررقابت انتخاب سردبیر پلی‌استیشن ۲۰۲۲ هم تایید شده است. در این لیست Stray به عنوان منتخب سردبیر پلی استیشن، در کنار بازی‌هایی قرار می‌گیرد که از محبوبیت و امتیازات بسیار بالایی در PS Store برخوردار بوده‌اند. انتخاب این بازی و ورودش به لیست منتخب با توجه به دیگر بازی‌های موجود در این لیست شاید کمی مرموز به نظر برسد اما با دقت به میزان محبوبیت، رتبه‌بندی بالا از سمت کاربران، انحصاری بودن بازی و امتیازاتی که منتقدان داده‌اند (و شاید هم کمی میو میو و دلبری کردن!) می‌توان گفت که این انتخاب بسیار شایسته بوده است. البته جای تعجبی هم نیست که شاهد ورود Stray به این لیست باشیم چرا که قبلتر هم شاهد عبور کردن این بازی از خدای جنگ در استیم بوده‌ایم.

تا به الان فقط سیزده بازی به لیست منتخب سردبیر پلی‌استیشن وارد شده‌اند و در این بین هم بازی‌های مستقل و هم بازی‌های پرهزینه‌ای که توسط ناشران بزرگ توسعه یافته‌اند دیده می‌شود. این لیست تا به الان، به ترتیب تاریخ انتشار به شرح زیر است:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا