بازی ویدئویی

بازی Stray در استیم از خدای جنگ عبور کرد و بهترین بازی ۲۰۲۲ شد!

بازی Stray‌ در استیم غوغا به پا کرده و در حالی که ما تصور کردیم این بازی به سرعت از یاد می‌رود، توانست عناوینی بزرگ را به زانو درآورده و تبدیل به محبوب‌ترین بازی سال ۲۰۲۲ از نظر کاربران شود!

بازی Stray با هنرنمایی گربه دوست داشتنی ما به معنای واقعی همه را زمین گیر کرده و بالاتر از تمام بازی‌های استیم در سال ۲۰۲۲ جای گرفته است. به گزارش وبسایت Steam250، نظرات مثبت کاربران درباره بازی Stray، آن را تبدیل به محبوب‌ترین بازی سال ۲۰۲۲ از نظر کاربران شبکه استیم کرده و عناوین بزرگ و دوست داشتنی چون God of War، PowerWash Simulator و Teardown را پایین کشیده است!

بازی Stray توسط استودیو فرانسوی BlueTwelve توسعه یافته و توسط تیم Annapurna در شهر لس آنجلس و البته شرکت سونی و تیم پلی استیشن به انتشار رسیده است و به شدت مورد تحسین انسان‌ها، در کنار گربه‌ها قرار گرفته است. این بازی اولین مرتبه طی سال ۲۰۲۰ معرفی شد و از همان ابتدا، نظرات بسیاری را به خود جلب کرد. لازم به ذکر است که توسعه این بازی از سال ۲۰۱۵ آغاز شده است. شما در این بازی هدایت گربه‌ای بی نام و نشان را در اختیار دارید و به همراه پهباد دوست داشتنی خود یعنی B-12، در شهری زیرزمینی در آینده‌ای نامشخص که ربات‌ها جای انسان‌ها را گرفته‌اند کاوش می‌کنید. این بازی از زمان انتشار تا به امروز فروشی بی نظیر در رایانه شخصی، پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا