بازی ویدئویی

بازی Mad Max 2 احتمالا در دست ساخت قرار دارد

بر اساس اظهارات اخیر یکی از محقق‌های معروف، به نظر می‌رسد که استودیوی آوالانچ فرآیند ساخت بازی Mad Max 2 را پیش از همه‌گیری ویروس کرونا آغاز کرده است.

اواخر دهه‌ی هفتاد میلادی بود که جرج میلر، فیلمنامه‌نویس، کارگردان و تهیه‌کننده استرالیایی محصول متفاوتی از جهان آخرالزمانی با نام مد مکس راهی بازار کرد. به دنبال موفقیت آن، سه نسخه دیگر از فرنچایز روی پرده سینماها رفت که Mad Max: Fury Road با هنرنمایی تام هاردی را می‌توان یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین آن‌ها دانست. از این رو، طولی نکشید که استودیوی آوالانچ، خالق اثر جاست کاز، ساخت بازی ویدیویی با اقتباس از فیلم مد مکس را در دستور کار خود داد.

اثری که در اواسط سال ۲۰۱۵ میلادی با همکاری بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت برادران وارنر برای پلتفرم‌های هدف عرضه شد. این عنوان با وجود اینکه نام مد مکس را یدک می‌کشید، اما نتوانست آن‌طور که باید و شاید انتظارهای هواداران را برآورده کند و به طور کلی، تجربه‌ی چندان موفقی را تجربه نکرد. هرچند، وضعیت این بازی آنقدر هم بد نبود که سازندگان به کلی قید ساخت دنباله‌ی آن را بزنند.

در این میان، به نظر می‌رسد که استودیوی آوالانچ پیش از همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان، روند توسعه‌ی بازی Mad Max 2 را آغاز کرده بود. ماجرا از این قرار است که چند روز پیش وندی دبلیو فوک، محقق دیجیتالی، تصویری از خود در حساب کاربری شبکه‌ی اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت که در حال تصویربرداری از چهره است. او در کنار تصویر فوق، اعلام کرد که به درخواست اونیل، به شبعه‌ی نیویورک استودیوی آوالانچ رفته و تا با انجام اسکن سه بعدی، در ساخت دنباله‌ی مد مکس همکاری کند.

او در حساب کاربری شخصی خود نوشت:

قبل از تمام این اتفاق‌ها، اونیل از من دعوت کرد تا به شعبه نیویورک استودیوی آوالانچ مراجعه کنم و به عنوان یک شورشی در بازی مد مکس ۲ اسکن شوم.

با توجه به این گفته‌ها، ظاهرا استودیوی آوالانچ پیش از شیوع ویروس کرونا، روند ساخت بازی Mad Max 2 را آغاز کرده بود. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا این پروژه طی سال‌های اخیر لغو شده و یا تیم سازنده در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها، مشغول توسعه‌ی آن است. در هر حال، نزدیک به دو سال از این فراگیری جهانی می‌گذرد و در صورتی که سازندگان طی این مدت نسبتا طولانی روی ساخت بازی متمرکز شده باشند، بی‌شک بخش‌هایی از این عنوان قابل تجربه خواهد بود و چه بسا می‌توان انتظار داشت که به‌زودی از آن رونمایی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا