بازی ویدئویی

بازی Horizon Forbidden West بیش از ۴۰ موجود ماشینی دارد

بر اساس اعلام نشریه فیوچر پرس، تنوع دشمنان در بازی Horizon Forbidden West نسبت به نسخه‌ی قبلی تقریبا دو برابر شده و بیش از ۴۰ موجود ماشینی جان الوی را تهدید می‌کنند.

کمتر از یک ماه به انتشار یکی از بزرگ‌ترین و مورد انتظارترین بازی‌های انحصاری سونی در نسل نهم یعنی هورایزن فوربیدن وست باقی مانده و در حال حاضر شماری از هواداران دو آتیشه بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی این اثر نقش آفرینی هستند. در همین راستا، چند وقتی است که استودیوی گوریلا گیمز با همکاری شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی اطلاعات مختلفی از این عنوان به اشتراک می‌گذارند که در تازه‌ترین آن‌ها، چند روز پیش تیم سازنده اعلام کرد که علی‌رغم سیستم تصمیم‌گیری در روند گیم‌پلی، بازی تنها یک پایان قوی و تاثیرگذار دارد.

در این میان، ساعاتی پیش نشریه‌ی فیوچر پرس در پیامی تایید کرد که در روز یازدهم فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۳۱ مارس سال جاری میلادی) کتاب راهنمای جامع هورایزن فوربیدن وست را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. این کتاب شامل ۶۵۶ صفحه می‌شود که تمامی اطلاعات لازم درباره‌ی بازی بوده و شما را با تک تک شخصیت‌ها، ربات‌ها، دشمنان و جهان گسترده‌ی آن آشنا می‌کند. طبق اعلام این نشریه، نزدیک به ۲۰۰ صفحه از این کتاب به موجودات ماشینی تعلق دارد که شخصیت دوست‌داشتنی الوی در تازه‌ترین ماجراجویی خود به آن‌ها روبه‌رو خواهد شد.

فیوچر پرس در خصوص این کتاب و تنوع بی‌نظیر ماشین‌های بازی Horizon Forbidden West توضیح می‌دهد:

بیش از ۲۰۰ صفحه در این کتاب به تشریح بزرگ‌ترین جاذبه‌های بازی از جمله بیش از چهل موجود ماشینی با طراحی‌های پیچیده در منطقه‌ی فوربیدن وست می‌پردازد. یاد بگیرید که چگونه در برابر حمله‌های آن‌ها باید زنده بمانید و همواره برای نابودی ماشین‌ها از بهترین استراتژی‌ها استفاده کنید.

وجود بیش از چهل موجود ماشینی در هورایزن فوربیدن وست مهر تاییدی بر وسعت بی‌نظیر جهان این عنوان نفش آفرینی می‌زند. بد نیست بدانید که نسخه‌ی قبلی این مجموعه یعنی Horizon Zero Dawn تنها ۲۶ ربات ماشینی داشت. بدین ترتیب، ظاهرا تنوع دشمنان در دنباله‌ی این فرنچایز به طرز قابل توجهی افزایش یافته است. یکی از دلایل این امر، شاید مربوط به توجه بیشتر سازندگان به ویژگی شنا زیر آب الوی و خلق یک سری ربات‌های آبی باشد. بر اساس گفته‌های پیشین استودیوی گوریلا گیمز، در این عنوان برخی از موجودات ماشینی توانایی عبور از آب و تعقیب در زیر آب را دارند و از این پس جان الوی در دریاچه‌ها نیز به خطر خواهد افتاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا