بازی ویدئویی

بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۳ معرفی می‌شود؟

یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌های ویدیویی بار دیگر به معرفی بازی GTA 6 در سال ۲۰۲۳ میلادی تاکید کرده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، جی تی ای یکی از تاثیرگذارترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که در حال حاضر چیزی در حدود ده سال از عرضه آخرین نسخه آن می‌گذرد. در همین راستا، چند وقت پیش بود که استودیوی راکستار گیمز در پیامی رسما اعلام کرد که روند توسعه بازی جدید فرنچایز مشغول را آغاز کرده که البته هنوز جزئیات زیادی از بازی توسط تیم سازنده منتشر نشده و چه بسا این عنوان معرفی نیز نشده است.

در همین حین که شماری از هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی و انتشار این عنوان هستند، مدتی پیش آقای تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها، در گزارشی خاطرنشان کرد که شرکت تیک تو اینتراکتیو با همکاری راکستار گیمز در ادامه سال جاری میلادی به معرفی بازی GTA 6 می‌پردازد. علاوه بر این، این منبع معتقد است که بازی مزبور در سال ۲۰۲۵ میلادی روانه بازار خواهد شد.

ماجرا از این قرار است که تام هندرسون در وبسایت خود فهرستی از آثاری که احتمالا در سال ۲۰۲۳ میلادی معرفی خواهند شد، را منتشر کرده که در این مطلب، بازی جی تی ای ۶ به چشم می‌خورد. از طرفی، هندرسون مدعی است که این بزرگ‌ترین رونمایی در تاریخ حوزه ویدیو گیم خواهد بود و راکستار گیمز با شیوه خاص و منحصر به فرد از آن رونمایی می‌کند.

نکته جالب اینجا است که هندرسون پیش‌تر نیز به معرفی بازی در سال جاری میلادی و عرضه آن در سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ میلادی اشاره کرده بود که پیش‌بینی او حسابی مورد انتقاد هواداران قرار گرفت. حال که چند ماهی از اظهارات هندرسون می‌گذرد، به نظر می‌رسد که او همچنان از صحبت‌های خود عقب نشینی نکرده و به معرفی بازی در ادامه سال جاری میلادی تاکید دارد.

تام هندرسون در این زمینه توضیح می‌دهد:

من گفتم که بازی جی تی ای ۶ در سال‌های ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ میلادی منتشر خواهد شد که صحبت‌های من مورد انتقاد هواداران گرفت. اما من همچنان به شدت معتقد هستم که این تاریخ قطعی است. از طرفی، معرفی بازی در سال جاری میلادی نیز این موضوع را تایید می‌کند؛ به خصوص که اگر با رویکرد راکستار گیمز و تیک تو اینتراکتیو برای معرفی آثار خود آشنا باشید.

این اینسایدر مدعی است که شرکت راکستار گیمز بعد از گذشت دو سال از معرفی بازی جدید خود، آن را به بازار عرضه می‌کند. این رویکرد هم برای بازی Red Dead Redemption 2 و هم برای بازی GTA V در نظر گرفته شده بود. بر این اساس، احتمالا بازی بعدی جی تی ای نیز در سال جاری میلادی معرفی شده و بعد از دو سال به دست هواداران برسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا