بازی ویدئویی

بازی God of War Ragnarok در توییچ رکورد زد

بر اساس تازه‌ترین گزارش‌های منتشر شده، تعداد بینندگان استریم‌های بازی پرطرفدار God of War Ragnarok در توییچ به بیش از ۴۸۰ هزار نفر رسیده است.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت چند روز پیش بود که بازی جدید سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک به دست کاربران پلی استیشن رسید؛ اثری که به لطف روایت داستان عمیق و ارائه گیم‌پلی مهیج، تحسین منتقدها را برانگیخت و مورد استقبال بازیکنان قرار گرفت؛ به طوری که این عنوان هم اکنون بالاترین نمره متاکریتیک در میان آثار انحصاری PS5 را به خود اختصاص داده و در کنار آن، بزرگ‌ترین عرضه تاریخ این مجموعه در بریتانیا را رقم زده است.

موفقیت‌های بازی صرفا به این موارد خلاصه نشده و گاد آو وار رگناروک در زمینه تعداد بیننده در شبکه توییچ نیز رکورد زده است. به بیان دقیق‌تر، ساعاتی پیش وب‌سایت SullyGnome که همواره آمار بازی‌ها و کانال‌ها در توییچ را منتشر می‌کند، در گزارشی اعلام کرد که بالغ بر ۴۶۰ هزار نفر به تماشای استریم بازی خدای جنگ رگناروک پرداخته‌اند.

البته، طولی نکشید که این رکورد بار دیگر شکسته شد و تعداد بینندگان بازی از مرز ۴۸۰ هزار و ۶۵۵ نفر نیز عبور کرد. علاوه بر این، گفته شده که بازیکنان تا به امروز چیزی بیش از ۱۶ میلیون ساعت از گیم‌پلی بازی را تماشا کرده‌اند. با توجه به اینکه استریمرهای مشهور همچنان به تجربه خدای جنگ رگناروک می‌پردازند، انتظار می‌رود که طی روزهای آینده رکورد جدیدی در این زمینه ثبت شده و آمار و ارقام کماکان تغییر کنند.

علی‌رغم موفقیت غیرقابل انکار God of War Ragnarok در شبکه توییچ، اما جالب است بدانید که این عنوان از Elden Ring، یکی از بهترین آثار نقش آفرینی تاریخ، عقب مانده است. در واقع، تعداد تماشاگران محصول جدید استودیوی فرام‌سافتور در روزهای اول انتشار به بیش از ۸۶۷ هزار نفر رسیده بود. هرچند، باید توجه داشت که الدن رینگ یک اثر چند پلتفرمی بوده و از همه مهم‌تر، گیم‌پلی چالش‌برانگیز و دشواری دارد. بدین ترتیب، نمی‌توان این دو اثر را به طور مستقیم با یکدیگر مقایسه کرد.

به طور کلی، عناوین چندنفره و آنلاین همچون رینبو سیکس سیج، Valorant و League of Legends محبوب‌ترین بازی‌های توییچ به شمار می‌روند. آثار تک‌نفره و داستانی که عملکرد بی‌نظیری از خود به نمایش گذاشته‌اند، اغلب در روزهای نخست عرضه مورد توجه شماری از کاربران توییج قرار می‌گیرند. با این حال، به مرور زمان شاهد کاهش قابل توجه تعداد بینندگان استریم‌های چنین عناوینی هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا