بازی ویدئویی

بازی Gears 6 احتمالا در دست ساخت قرار دارد

شواهد امر گویای این موضوع است که استودیو کوالیشن به تازگی روند ساخت بازی مورد انتظار Gears 6 را آغاز کرده است.

گیرز آو وار که این روزها با نام گیرز نیز شناخته می‌شود، یکی از پرطرفدارترین فرنچایزهای تیراندازی ردموندی‌ها به شمار می‌رود که جدیدترین اثر این مجموعه تحت عنوان Gears 5 در سال ۲۰۱۹ میلادی توسط استودیو کوالیشن راهی بازار شد. در حال حاضر چیزی نزدیک به سه سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد و با توجه به پایان‌بندی بازی و محبوبیت این سری، توسعه و انتشار دنباله‌ی آن کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

با این حال، استودیو کوالیشن در طول سه سال اخیر جزئیاتی از پروژه‌های در دست ساخت خود به اشتراک نگذاشته و عناوین جدید آن‌ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. در همین حین، تا به امروز گزارش‌های ضد و نقیض مختلفی در خصوص پروژه‌های بعدی کوالیشن به گوش رسیده؛ به طوری که گروهی بر این باور هستند تیم سازنده فرآیند ساخت بازی مورد انتظار Gears 6 را آغاز کرده و در طرف مقابل، برخی‌ها به توسعه‌ی یک آی‌پی جدید اشاره می‌کنند.

در تازه‌ترین این خبرها، به نظر می‌رسد که استودیو کوالیشن برای توسعه‌ی بازی‌های آینده خود به بازی‌سازهای بیشتری احتیاج دارد و به همین خاطر، اخیرا روند استخدام نیرو جدید را آغاز کرده است. طبق فهرست جدید فرصت‌های شغلی کوالیشن، این استودیو از یک متخصص موشن کپچر دعوت می‌آورد. در بخش شرایط و قوانین، نوشته شده که فرد متقاضی روی توسعه‌ی فرنچایز گیرز آو وار مشغول به کار خواهد شد؛ از این رو، لازم است که او به خوبی با مجموعه آشنا باشد.

متاسفانه کوالیشن جزئیات بیشتری درباره این آگهی استخدام ارائه نکرده و هنوز مشخص نیست که منظور آن‌ها درباره توسعه‌ی گیرز آو وار مربوط به ساخت دنباله‌ی آن می‌شود و یا تیم سازنده قصد بازسازی یکی از نسخه‌های قبلی این سری را در سر دارد. در هر حال، آن‌طور که به نظر می‌رسد، این استودیو روند ساخت یک بازی جدید و یا ریمیک مجموعه Gears را آغاز کرده و انتظار می‌رود که به‌زودی جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر شود.

دقت داشته باشید که استودیو کوالیشن تاکنون به ساخت بازی بعدی گیرز اشاره نکرده و این عنوان هنوز به طور رسمی توسط شرکت مایکروسافت معرفی نشده است. بر این اساس، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره ساخت بازی Gears 6 و معرفی این عنوان در آینده‌ی نزدیک اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر خبرهای موثق بمانیم. هرچند، با توجه به اهمیت سری گیرز و محبوبیت آن در میان بازیکنان ایکس‌باکس، ساخت و توسعه‌ی دنباله‌ی مجموعه دور از انتظار نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا