بازی ویدئویی

بازی Fortnite از حالت دائمی Zero Build رونمایی کرد

هفته گذشته بازی Fortnite با حذف موقت ساخت و ساز همه را شگفت زده و خوشحال و البته بسیاری را ناراحت ساخت. حال اینگونه به نظر می‌رسد که باید شاهد دائمی شدن حالت بدون ساخت و ساز در کنار حالت اصلی بازی باشیم.

قدرت ساخت و ساز دیوار، سقف، در و دیگر چیزها در لحظه، در حقیقت چیزی بود که بازی فورتنایت را از دیگر بازی‌های بتل رویال متمایز می‌ساخت و بسیاری این بازی را از این راه می‌شناختند، ولی تیم اپیک گیمز تصمیم گرفت در فصل دوم چپتر سوم از بازی خود، قابلیت ساخت و ساز را به طور موقت حذف کند و فکر می‌کنید چه اتفاقی افتاد؟

کاربران قدیمی که این بازی را برای سال‌ها کنار گذاشته بودند، در کنار بسیاری کاربران جدید به این بازی روی آورده و نظرات مثبت استریمرها و گیمرها طی یک روز فوران کردند و میزان علاقه کاربران به حدی از این حالت در بازی فورتنایت بالا رفت که همگی خواهان دائمی شدن حالت بدون ساخت و ساز بازی در کنار حالت عادی که همه با آن آشنا هستیم شدند. امروز به روزرسانی جدیدی برای این بازی انتشار یافت که نام مد اصلی بازی را به Zero Build به معنای ساخت و ساز صفر تغییر داد و اینگونه به نظر می‌رسد که کاربران به خواسته خود رسیدند. حالت Zero Build از این پس به طور دائمی در اختیار کاربران خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا