بازی ویدئویی

بازی Fifa 22 در گیم پس مجانی می‌شود!

کمپانی EA اعلام کرد که بازی Fifa 22 روز ۲۳ ژوئن (مصادف با ۲ تیر) به سرویس EA Play می‌آید و در نتیجه بازی Fifa 22 هم در گیم پس آلتیمیت مجانی خواهد شد.

بازی Fifa 22 بالاخره و پس از چند سال درجا زدن، این سری توانست یک تکان نسبتا اساسی به این فرنچایز بدهد و تا حدودی در بخش گیم‌پلی بهتر از قبل ظاهر شود.

بخش KIck Off بازی عملا نسبت به قبل تغییری نکرده و بخش کریر و Volta تا حدودی بهتر شده‌اند، ولی امسال فیفا در بخش آلتیمیت تیم توانست سال خوب و هیجان‌انگیزی را برای دوست‌داران بخش آلتیمیت تیم رقم بزند و با عرضه‌ ایونت‌های مختلف، به خوبی این بخش را پرطرفدار و زنده نگه دارد.

همچنین به واسطه‌ سرویس EA Play قرار است بازی Fifa 22 به گیم پس بیاید و بسیاری از افرادی که این نسخه را تا الان بازی نکرده‌اند، بالاخره بتوانند از این بازی و مخصوصا بخش آلتیمیت تیم لذت ببرند. همچنین صاحبان سرویس EA Play روی پی‌سی، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ نیز هفته دیگر رایگان بازی Fifa 22 را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر با EA Play فقط می‌توان به مدت ۱۰ ساعت این بازی را تجربه کرد.

کمپانی EA اخیرا برنامه‌های خود را برای تست کراس-پلی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری اکس/اس اعلام کرده و تا حدودی احتمال دارد که کراس پلی این بازی روز ۲۳ ژوئن (مصادف با ۲ تیر) هم‌زمان با رایگان شدن Fifa 22 در گیم پس، آغاز گردد.

نظر شما در مورد بازی Fifa 22 چیست؟ آیا جدیدترین نسخه از سری فیفا را تا الان تجربه کرده‌اید؟ کدام بخش از این بازی را بیشتر دوست دارید و آن را بازی می‌کنید؟ 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا