بازی ویدئویی

بازی Fast & Furious: Crossroads به زودی از فروشگاه‌های آنلاین حذف می‌شود!

پایانی تلخ برای دام تورتو و دوستان او در دنیای بازی‌های ویدیویی در راه است. استودیوی باندای نامکو به زودی بازی Fast & Furious: Crossroads‌ را از دسترس خارج خواهد کرد!

بازی Fast & Furious: Crossroads در زمان انتشار برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی طی سال ۲۰۲۰، نه تنها نتوانست محبوبیت فیلم‌های سینمایی سریع و خشن را کسب کند، بلکه مانند فیلم سینمایی Fast 9 که در حدود یک سال بعد به انتشار رسید و به عقیده بسیاری یکی از بدترین فیلم‌های سینمایی اکران شده و بدترین نسخه از فرنچایز F&F بود، این بازی نیز به عقیده بسیاری یک عنوان به شدت بی کیفیت بود. متاسفانه این بازی تنها چند هفته پس از انتشار به طور کلی محو شد و کمتر کسی فکر خرید این بازی به ذهنش آمد!

با توجه به انتقادات بسیار منفی منتقدین و البته کاربران، کنار گذاشتن و حمایت نکردن از این بازی به نحوی تنها راه استودیو Bandai Namco بود، ولی ما انتظار داشتیم این اتفاق حداقل چند سال دیگر اتفاق بیافتد، ولی اینگونه نبوده و این بازی ماه آینده میلادی و با گذشت کمتر از دو سال از زمان انتشار، از تمامی فروشگاه‌های آنلاین حذف خواهد شد!

استودیو باندای نامکو این اتفاق تلخ را با جملاتی بسیار کوتاه در وبسایت رسمی بازی اعلام کرد. به گفته ناشران، بازی Fast & Furious: Crossroads در روز ۲۹ آوریل سال جاری میلادی، برابر با ۹ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱ به طور کامل از تمام فروشگاه‌های عرضه کننده حذف خواهد شد. البته سرورهای بخش آنلاین چند نفره این بازی فعال خواهد ماند و کسانی که این بازی را پیش از پایان روز ۲۹ آوریل خریداری کنند، می‌توانند آن را همیشه در اختیار داشته باشند. علاوه بر آن، بسته‌های الحاقی بازی نیز برای کسانی که آن‌ها را تا پیش از روز ۲۹ آوریل خریداری کنند باقی می‌مانند. اگر کسی هنوز قصد خریداری این بازی را داشته باشد، تنها یک ماه برای خرید آن فرصت دارد، با این حال اطمینان داریم که اگر تعداد خریداران این بازی به حد مورد نظر استودیو می‌رسید، آن‌ها هرگز به فکر حذف کردن بازی خود، آن هم با گذشت کمتر از دو سال از انتشار نبودند.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا