بازی ویدئویی

بازی Crash Wumpa League احتمالا یک اثر تیمی چهار نفره است

بر اساس اطلاعات منتشر شده از گیم پلی بازی Crash Wumpa League توسط یک مورخ بازی‌های ویدیویی، به نظر می‌رسد که این عنوان یک اثر تیمی چهار نفره خواهد بود.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که تا به امروز گزارش‌های متعددی در خصوص ساخت بازی چندنفره کرش بندیکوت به گوش رسیده‌اند که بر اساس آن‌ها، گویا استودیوی تویز فور باب در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها، روند توسعه این عنوان رقابتی را آغاز کرده است.

در همین راستا، ساعاتی پیش یکی از مورخ‌های بازی‌های ویدیویی به نام لیام رابرتسون جزئیاتی از این بازی به اشتراک گذاشته که حسابی هواداران مجموعه را هیجان‌زده کرده است. این بازی که Crash Wumpa League نام دارد، احتمالا یک اثر رقابتی و تیمی چهار نفره (4v4) است که شخصیت‌های آن برگرفته از سری کرش بندیکوت و کاراکترهای اورجینال جدیدی خواهد بود.

لیام رابرتسون مدعی است که بازی در حال حاضر در مرحله ساخت ابتدایی خود قرار دارد و توسعه آن با استفاده از موتور بازی‌سازی کرش بندیکوت ۴ صورت می‌گیرد. ظاهرا در این بازی هر یک از شخصیت‌ها حرکات منحصر به فردی دارند که البته همه آن‌ها به یک گلایدر مجهز هستند. بر اساس گزارش‌ها، گویا مراحل بازی بسیار وسیع و گسترده بوده و بازیکنان آزادی عمل بسیار زیادی در کاوش و جست‌وجو در جهان بازی خواهند داشت.

گفته شده که هر یک از مراحل بازی، جلوه‌ها و خطرات محیطی مخصوص به خود را دارد. برای مثال، در یکی از این مراحل که بالای زباله‌های سمی قرار دارد، سطوح در حال تغییر زباله‌ها شما را مجبور می‌کند تا به مکان‌های بالاتر نقشه بروید. علاوه بر این، بازی دارای یک سری آیتم‌های تزئینی نظیر اسکین و گلایدر نیز است که ظاهرا بازیکنان می‌توانند این موارد را به مرور ارتقا دهند.

نکته جالب اینجا است که با استناد بر ادعای لیام رابرتسون، به نظر می‌رسد که روند توسعه بازی از چندین سال گذشته آغاز شده و چه بسا در ابتدا قرار بر این بود که یک سال بعد از انتشار Crash Bandicoot 4 به دست بازیکنان برسد. هرچند که پروسه ساخت آن طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفت و به همین خاطر، عرضه بازی عقب افتاد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا