بازی ویدئویی

بازی Battlefield 2042 راهی ایکس باکس گیم پس می‌شود

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت الکترونیک آرتز، بازی Battlefield 2042 به‌زودی به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس آلتیمیت و EA Play اضافه می‌شود. 

جدیدترین بازی از سری بتلفیلد از زمان تا به امروز مسیر پرفراز و نشیبی را طی کرده است. این عنوان در زمان انتشار به خاطر مشکلات فنی متعدد و ایرادات اساسی در ساختار گیم‌پلی، مورد انتقاد شدید بازیکنان قرار گرفت و شکست تلخی را در کارنامه استودیوی دایس به ثبت رساند. هرچند که تیم سازنده در طول این مدت با عرضه به‌روزرسانی‌های مختلف تا حدودی مشکلات بازی را برطرف کرده است.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتز برای گسترش هرچه بیشتر جامعه بازی، تصمیم گرفته تا آن را در سرویس اشتراکی اختصاصی خود و ایکس باکس عرضه کند. بر این اساس، ساعاتی پیش استودیو دایس در پیامی خاطرنشان کرد که همزمان با شروع فصل سوم، بازی Battlefield 2042 را در ایکس باکس گیم پس آلتیمیت و EA Play عرضه می‌کند.

بدین ترتیب، اگر عضو سرویس ایکس باکس گیم پس آلتیمیت یا EA Play باشید، طی روزهای آینده به رایگان می‌توانید از تجربه بازی بتلفیلد ۲۰۴۲ لذت ببرید. اگر هم در این سرویس‌های اشتراکی عضو نیستید، بهتر است بدانید که شرکت الکترونیک آرتز امکان تجربه رایگان بازی در تمام پلتفرم‌ها را برای مدت محدودی فراهم کرده است.

طبق بیانیه شرکت ناشر، بازیکنان کنسول‌های ایکس باکس از روز یکم تا چهارم دسامبر (۱۰ تا ۱۳ آذر ماه) به طور رایگان می‌توانند به تجربه بازی بپردازند. کاربران پلتفرم رایانه شخصی نیز از روز یکم تا پنجم دسامبر (۱۰ تا ۱۴ آذر ماه) قادر به تجربه بازی خواهند بود. در آخر، گفته شده که بازیکنان کنسول‌های پلی استیشن نیز از روزهای ۱۶ تا ۲۳ دسامبر (۲۵ آذر تا ۲ دی ماه) می‌توانند بازی را به رایگان تجربه کنند.

با توجه به سیاست‌های دو کمپانی سونی و مایکروسافت، بدیهی است که کاربران پلی استیشن و ایکس باکس برای تجربه رایگان بازی به ترتیب باید عضو سرویس‌های پلی استیشن پلاس (اسنشال، اکسترا یا پریمیوم) و ایکس باکس لایو گلد یا ایکس باکس گیم پس آلتیمیت باشند.

در همین حین، تیم سازنده جزئیاتی از محتوای جدید بازی به اشتراک گذاشت. بر اساس بیانیه استودیوی دایس، فصل سوم بازی با نام Escalation شناخته می‌شود که قرار است در اواخر ماه نوامبر (اوایل آذر) به طور کامل معرفی شود. انتظار می‌رود که این فصل چند هفته بعد از رونمایی در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا