بازی ویدئویی

بازی Assassin’s Creed Valhalla به استیم می‌آید

با استناد بر بیانیه اخیر شرکت یوبیسافت، بازی پرطرفدار Assassin’s Creed Valhalla طی هفته‌های آینده در شبکه استیم عرضه خواهد شد.

بازی اساسین کرید والهالا که به عنوان جدیدترین اثر مجموعه به شمار می‌رود، برای نخستین بار در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی روانه بازار شد. در پی همکاری یوبیسافت با فروشگاه اپیک گیمز، نسخه رایانه شخصی این عنوان به طور انحصاری در فروشگاه مزبور عرضه شد و کاربران شبکه پرمخاطب استیم از خرید و تجربه بازی محروم بودند.

حال که چیزی در حدود دو سال از عرضه بازی گذشته و به‌زودی نیز میزبان بازی بعدی اساسین کرید تحت عنوان میریج خواهیم بود، گویا دوره عرضه انحصاری بازی در اپیک گیمز استور به اتمام رسیده و این عنوان در روز سه‌شنبه، ششم دسامبر (۱۵ آذر ماه) به شبکه استیم می‌آید. البته اساسین کرید والهالا تنها اثری نیست که در روزهای آینده در استیم عرضه می‌شود و در کنار آن، دو بازی Roller Champions و Anno 1800 نیز در اختیار کاربران استیم قرار خواهند گرفت.

شرکت یوبیسافت در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما همواره در حال بررسی گزینه‌های خود برای ارائه بازی‌های یوبیسافت به بازیکنان در پلتفرم‌های مختلف هستیم. در همین حین، قصد داریم تا اکوسیستم ثابت را از طریق یوبیسافت کانکت نیز حفظ کنیم. بازی اساسین کرید والهالا به همراه Roller Champions و Anno 1800 در شبکه استیم نیز منتشر خواهند شد.

گفتنی است که همزمان با عرضه اساسین کرید والهالا در استیم، آخرین بسته الحاقی و به‌روزرسان بازی با نام The Final Chapter نیز منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی داستان ایور را به پایان می‌رساند. از طرفی، گزارش‌ها نشان می‌دهد که یوبیسافت در کنار عرضه این دی‌ال‌سی، قصد برگزاری یک کراس اور میان دو بازی میریج و والهالا را دارد؛ به طوری که ظاهرا شخصیت روشن، یکی از کاراکترهای بازی اساسین کرید میریج، برای تحقق درباره یک اتفاق مهم پا به دنیای والهالا می‌گذارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا