بازی ویدئویی

بازی Assassin’s Creed Rift در اوایل سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود!

بر اساس اظهارات اخیر یکی از اینسایدرهای معروف، به نظر می‌رسد که بازی جدید Assassin’s Creed Rift در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر خواهد شد.

بدون هیج شک و تردیدی، سری اساسینز کرید یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که نسخه‌ی اول آن در سال ۲۰۰۷ میلادی توسط شرکت یوبی‌سافت روانه بازار شد؛ عنوانی که به لطف سبک منحصر به فرد و داستان درگیرکننده خود با استقبال بی‌نظیر منتقدها و بازیکنان قرار گرفت و یک مسیر موفقی را برای این کمپانی فرانسوی رقم زد. به دنبال محبوبیت اساسینز کرید، یوبی‌سافت تا به امروز نسخه‌های متعددی روانه بازار کرده که برخی‌ها حسابی محبوب هستند و برخی دیگر نیز به خاطر گیم‌پلی نسبتا تکراری، چندان باب میل هواداران نبودند.

در حال حاضر جدیدترین بازی این سری با نام والهالا شناخته می‌شود که چیزی بیش از یک سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد. این عنوان با روایت ماجراهای اساطیر نورس به خوبی توانست انتظارها را برآورده کند و تیم توسعه‌دهنده با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی متنوع، همواره محتوای جدیدی را تقدیم گیمرها می‌کند. Dawn of Ragnarok در واقع تازه‌ترین بسته‌ی گسترش‌دهنده این اثر نقش آفرینی برشمرده می‌شود که چند روز پیش در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

حال بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که شرکت یوبی‌سافت هم اکنون روی ساخت بازی Assassin’s Creed Rift مشغول به کار است. نکته جالب اینجا است که اثر اثر در ابتدا به عنوان یک بسته‌ی گسترش‌دهنده برای بازی اساسینز کرید والهالا محسوب می‌شد، اما به مرور به لطف تلاش سازندگان و ساخت محتوای زیاد، به یک محصول مستقل تبدیل شد. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بودند که این عنوان در اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی راهی بازار خواهد شد.

در همین راستا، چندی پیش آقای تام هندرسون، یکی از معروف‌ترین اینسایدرهای صنعت بازی‌های ویدیویی، در پیامی اعلام کرد که بازی Assassin’s Creed Rift در سال جاری میلادی منتشر نمی‌شود و این عنوان برای عرضه در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۳ میلادی برنامه‌ریزی شده است. او معتقد است که شرکت ناشر به دلیل برنامه‌ی زمانی انتشار Assassin’s Creed Infinity، نسخه‌ی اصلی و بعدی فرنچایز اساسینز کرید، تصمیم به عرضه‌ی آن در اوایل سال آینده میلادی گرفته است.

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی اساسینز کرید ریفت نسبت به سایر عناوین اصلی مجموعه کوچک‌تر بوده و داستان آن حول یکی از شخصیت‌های برجسته بازی اساسینز کرید والهالا می‌چرخد. از طرفی، این بار خبری از یک بازی اکشن نقش آفرینی نیست و سازندگان تمام تمرکز خود را روی المان‌های مخفی کاری قرار داده‌اند. دقت داشته باشید که یوبی‌سافت هنوز هیچ صحبتی از بازی مزبور به میان نیاورده و این گفته‌ها از سوی منابع رسمی تایید و یا تکذیب نشده‌اند. بدین ترتیب، نمی‌توان با قاطعیت در خصوص عرضه‌ی بازی جدید مجموعه در اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی صحبت کرد و طبق معمول، باید منتظر خبرهای موثق بمانیم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا