بازی ویدئویی

بازی Alan Wake 2 کماکان در سال ۲۰۲۳ منتشر می‌شود

استودیوی رمدی اینترتینمنت در جریان جلسه ارائه گزارش مالی خود به انتشار بازی Alan Wake 2 در سال ۲۰۲۲ میلادی تاکید کرد.

فارغ از سری مکس پین، الن ویکین یز یکی از بهترین آثار استودیوی رمدی اینترتینمنت به شمار می‌رود که برای نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی به طور انحصاری برای ایکس باکس روانه بازار شد. این عنوان به لطف روایت داستان درگیرکننده و اتمسفر منحصر به فرد خود تحسین منتقدها را برانگیخت و توجه شماری از بازیکنان را با به خود جلب کند.

با گذشت بیش از یک دهه از عرضه بازی، چند وقت پیش بود که رمدی از دنباله مجموعه تحت عنوان Alan Wake 2 پرده برداشت. متاسفانه تا به امروز اطلاعات خاصی از این بازی مورد انتظار ارائه نشده، اما بر اساس اعلام تیم توسعه‌دهنده، ظاهرا پروسه ساخت آن به خوبی پیش می‌رود؛ به طوری که استودیو رمدی اینترتینمنت در تازه‌ترین جلسه ارائه گزارش مالی خود به عرضه بازی در سال ۲۰۲۳ میلادی اشاره کرده است.

ترو ویرتالا، مدیرعامل شرکت رمدی اینترتینمنت، در این نشست خاطرنشان کرد که اگرچه هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد و الن ویک ۲ وارد مرحله پایانی ساخت خود نشده، لیکن روند توسعه آن مطابق با برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود و نتایج بررسی‌های اولیه همگی دلگرم‌کننده هستند. از این رو، او تاکید کرده که بازی در سال آینده میلادی به دست هواداران خواهد رسید.

ترو ویرتالا در این زمینه می‌گوید:

هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد، اما روند سخت بازی در تمام زمینه‌ها در حال تکمیل است. بررسی‌ها همچنان ادامه دارند و بازخوردهای ارائه شده از سوی کاربران دلگرم‌کننده بودند. بعد از اینکه شاهد چگونگی قرارگیری عناصر مختلف بازی در کنار یکدیگر بودم، مطمئن شدم که یک بازی عالی عرضه خواهیم کرد.

بر اساس گزارش مالی سه ماهه اخیر رمدی، درآمد این استودیو نسبت به بازه مشابه سال گذشته میلادی چیزی در حدود ۷ درصد افزایش یافته و به رقم ۷.۹ میلیون یورو رسیده است. از طرفی، بودجه ساخت دو پروژه بزرگ Alan Wake 2 و ریمیک دو بازی اول از سری مکس پین حدود ۹۵ درصد از تمام هزینه‌های رمدی را تشکیل می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا