بازی ویدئویی

بازی چندنفره Assassin’s Creed احتمالا رایگان خواهد بود

بر اساس اظهارات تهیه‌کننده ارشد سری اساسین کرید، به نظر می‌رسد که بازی چندنفره آنلاین Assassin’s Creed به طور رایگان در چارچوب پروژه اینفینیتی روانه بازار می‌شود.

چند روز پیش بود که شرکت یوبیسافت با برگزاری رویداد دیجیتالی اختصاصی خود، از بازی‌های جدید مجموعه اساسین کرید پرده برداشت؛ عناوینی که اگرچه اطلاعات چندان زیادی از آن‌ها در دسترس نیست، اما در سبک، مقیاس و داستان‌های مختلف به دست هواداران می‌رسند. در این میان، شرکت یوبیسافت از زمان عرضه سری اساسین کرید تا به امروز روی بخش داستانی و کمپین بازی تمرکز داشته و بخش چندنفره در این فرنچایز چندان پررنگ نبوده است.

با این وجود، فرانسوی‌ها به لطف پروژه عظیم اینفینیتی، در حال حاضر روی ساخت یک بازی چندنفره مستقل از این فرنچایز مشغول به کار هستند. این عنوان با نام رمزی Assassin’s Creed Invictus شناخته می‌شود که طبق اظهارات آقای مارک الکسیس کوته، تهیه‌کننده اجرایی سری اساسین کرید، کاملا با تمام حالت‌های چندنفره آثار پیشین متفاوت بوده و تجربه جدیدی را برای گیمرها به ارمغان می‌آورد.

تهیه‌کننده ارشد مجموعه معتقد است که این بازی بسیار عامه‌پسند بوده و قرار است در سطح گسترده‌ جهانی روانه بازار شود. از طرفی، یوبیسافت در تلاش است تا اثر مزبور قابل دسترس‌تر از همیشه باشد. اظهارات کوته باعث شده تا حدس و گمان‌هایی در رابطه با احتمال عرضه رایگان مطرح شود. در همین راستا، ساعاتی قبل مارک الکسیس کوته در مصاحبه با رسانه معروف IGN اعلام کرد که یوبیسافت در حال حاضر تصمیمی برای مدل تجاری این عنوان اتخاذ نکرده و هنوز نمی‌توان درباره عرضه رایگان یا پولی بازی سخن گفت. با این حال، عرضه رایگان بازی چندان دور از انتظار نیست!

مارک الکسیس کوته در این زمینه می‌گوید:

ما هنوز تصمیم و رویکرد خود برای مدل تجاری بازی چندنفره Assassin’s Creed را نهایی نکرده‌ایم، اما این احتمال وجود دارد که بازی به طور رایگان عرضه شود.

در ادامه، او خاطرنشان کرد که بازی چندنفره اساسین کرید این امکان را برای یوبیسافت فراهم می‌کند تا حوادث و شخصیت‌های جهان این مجموعه را با یکدیگر پیوند بزند. او در این خصوص توضیح می‌دهد:

فکر می‌کنم تصویر هنری که برای بازی چندنفره اساسین کرید به نمایش گذاشتیم، به نوعی به تلاقی شخصیت‌های دوره‌های مختلف مجموعه اشاره می‌کند. بر این اساس، به نظر من، متوجه هدف آن می‌شوید که این عنوان بار دیگر به ما اجازه می‌دهد تا بازی‌های مختلف فرنچایز را با یکدیگر پیوند بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا