بازی ویدئویی

بازی های قابل اجرای استیم دک در می ۲۰۲۲ پیشرفتی خارق العاده داشته‌اند!

آرزوی بسیاری از کاربران برآورده شد. شرکت والو (Valve) به تازگی لیستی از بازی‌ های استیم دک در می ۲۰۲۲ معرفی کرد و حال این کنسول دستی جذاب قدرت اجرای بازی‌های بیشتری را نسبت به گذشته دارد.

کنسول دستی استیم دک، در زمان عرضه رسمی به بازارهای جهانی در ماه فوریه، تنها قدرت اجرای برخی از بازی‌ها را داشت. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، این کنسول قدرت اجرای کمتر از ۱۰۰۰ عنوان یا به طور دقیق‌تر قدرت اجرای تنها ۳۹۹ عنوان را به بهترین شکل ممکن داشت، با این حال شرکت والو وعده داده بود که این عدد به زودی افزایش یافته و حال آن‌ها پس از چند هفته وعده خود را عملی کرده و تعداد بازی‌های قابل اجرا در این کنسول را حدودا سه برابر کرده‌اند.

کنسول استیم دک که در روز ۲۵ فوریه، برابر با ۶ اسفند عرضه شد، تنها ۳۹۹ بازی را به بهترین نحو اجرا می‌کرد و ۳۰۰ بازی دیگر در این کنسول برچسب Playable یا قابل بازی را دریافت کردند. عناوینی که با این برچسب عرضه می‌شوند، بدون شک دارای مشکلاتی از جمله افت نرخ فریم یا دیگر مشکلات خواهند بود. ناگفته نماند بسیاری از عناوین عرضه شده با برچسب Playable به بهترین نحو در کنسول استیم دک اجرا می‌شوند، ولی آن‌ها برای مانیتورهای بزرگ و موس و کیبورد طراحی شده و همین موضوع باعث می‌شود شما نتوانید نهایت عملکرد را از این عناوین در کنسول دستی استیم دک دریافت کنید!

شکی نیست هر کسی که طی ماه فوریه این کنسول را خریداری کرده یا آن را پیش خرید کرده و منتظر بسته خود است، با مطالعه لیست نه چندان بلند بالای بازی‌های استیم دک نگران شده است و این نگرانی زمانی افزایش می‌یابد که بسیاری عناوین بزرگ و دست اول در این لیست حضور نداشتند.

حال که مدتی از عرضه استیم دک گذشته، شرکت والو به معرفی بازی های استیم دک در می ۲۰۲۲ پرداخته و باعث بهبود چشم گیر عملکرد کلی کنسول دستی خود شده است. خوشبختانه منابع بسیاری برای دریافت لیست بازی های استیم دک وجود دارد، ولی ما قصد داریم در این مطلب چارت منتشر شده بازی های استیم دک در می ۲۰۲۲ را که توسط وبسایت Boiling Steam منتشر شده بررسی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا