بازی ویدئویی

بازی جدید Uncharted احتمالا در دست ساخت قرار دارد

به نظر می‌رسد که استودیو ناتی داگ با همکاری کریستینا مک‌بریتی، سعی بر این دارد که با جذب و تشکیل تیم مجرب و متخصص، فرآیند ساخت بازی جدید Uncharted را آغاز کند.

برهیچکس پوشیده و پنهان نیست که سری آنچارتد یکی از بهترین آثار انحصاری سونی برشمرده می‌شود که تا به امروز نسخه‌های متعددی از آن توسط استودیو پرآوازه ناتی داگ روانه بازار شده و هر یک به لطف روایت داستان جذاب و ارائه‌ی گیم‌پلی درگیرکننده از ماجراجویی‌های شخصیت دوست‌ داشتنی نیتن دریک، حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفتند و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت از سوی منتقدها، دستاوردها و افتخارات ارزشمندی را برای تیم توسعه‌دهنده به همراه آورده‌اند.

در حال حاضر چیزی بیش از پنج سال از عرضه‌ی جدیدترین بازی این سری به نام Uncharted 4 می‌گذرد و در طول این مدت طولانی علی‌رغم انتشار یک بسته‌ی الحاقی، خبری از ساخت بازی جدید مجموعه نبوده و استودیو ناتی داگ چند سالی است که روی توسعه سایر فرنچایزها و پروژه‌های خود متمرکز شده است. از این رو، سال‌ها است که هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی بازی جدید آنچارتد هستند که بر اساس برخی از گزارش‌ها، شاید در نسل نهم میزبان این عنوان مورد انتظار باشیم.

به بیان دقیق‌تر، به نظر می‌رسد که استودیو ناتی داگ برای توسعه‌ی بازی‌های آینده خود به بازی‌سازهای بیشتری احتیاج دارد و به همین خاطر، اخیرا روند استخدام نیرو جدید را آغاز کرده است. در همین راستا، ساعاتی پیش خانم کریستینا مک‌بریتی در پروفایل لینکدین خود به طور رسمی اعلام کرد که به تازگی به عنوان استخدام‌کننده‌ی ارشد به ناتی داگ ملحق شده تا با جذب بازی‌سازهای مجرب و تشکیل تیم جدید، پروسه‌ی ساخت دنباله‌ی Uncharted را آغاز کنند.

کریستینا مک‌بریتی در این زمینه می‌گوید:

اینکه بتوانیم تیم‌هایی را نه تنها برای ساخت بازی‌های جدید، بلکه برای حفظ میراث و توسعه‌ی دنباله‌ی سری آنچارتد که برای من و خانواده‌ام بسیار خاص و منحصر به فرد محسوب می‌شود، تشکیل دهیم، حسابی جذاب به نظر می‌رسد.

در ادامه، او خاطرنشان کرد که با تمرکز روی نقش‌های خلاق، به افراد جدید در نقش‌های مختلف همچون نیروهای بخش عملیاتی و مهندسی کمک خواهد کرد. دقت داشته باشید که با وجود اشاره مستقیم مک‌بریتی به ساخت بازی جدید Uncharted توسط ناتی داگ، لیکن این استودیو تا به این لحظه واکنشی از خود در قبال این گفته‌ها نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی و نزدیک به سونی نیز این اظهارات را تایید و یا تکذیب نکرده‌اند. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره ساخت دنباله‌ی مجموعه‌ی آنچارتد در آینده‌ی نزدیک صحبت کرد و طبق معمول، باید منتظر انتشار خبرهای موثق‌تر بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا