بازی ویدئویی

بازی جدید اینفینیتی وارد در سبک نقش آفرینی خواهد بود!

اخبار و شایعاتی تازه، خبر از گسترش فعالیت یکی از مهم‌ترین استودیوهای بازی سازی را می‌دهند که می‌توانند بسیار خوشایند باشند. طبق اخبار تازه منتشر شده، بازی جدید اینفینیتی وارد در سبک نقش آفرینی جهان باز خواهد بود.

اکثریت توسعه دهندگان حاضر در صنعت بازی سازی، حتی توسعه دهندگانی که به شدت به راه و روش خود پایبند بوده‌اند، حداقل یک مرتبه برای توسعه عنوانی متفاوت نسبت به بازی‌های همیشگی خود تلاش کرده‌اند، ولی استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به معنای واقعی کلمه یک استثنا است. این استودیو تحت نظر شرکت اکتیویژن (Activision) پس از گذشت نزدیک به دو دهه از تاسیس، تنها روی یک فرنچایز کار کرده و آن فرنچایز محبوب و موفق Call of Duty است که برای سال‌های متوالی محبوب‌ترین اثر شوتر اول شخص بوده و این روزها نیز تقریبا هر کسی به تجربه این بازی می‌پردازد و به زودی شاهد جدیدترین نسخه این سری بازی با نام Call of Duty Modern Warfare 2 خواهیم بود.

حال داستان ما از آنجایی جذاب و جالب می‌شود که طبق اخبار جدید، اینفینیتی وارد تصمیم گرفته کمی از این بازی فاصله بگیرد و به توسعه عنوانی متفاوت بپردازد!

به گزارش وبسایت Charlie Intel، استودیو اینفینیتی وارد به تازگی آگهی استخدامی برای جذب کارگردان داستان سرایی به انتشار رسانده تا روی بخش داستانی یک اثر نقش آفرینی جهان باز فعالیت کند. ناگفته نماند که پس از مدتی این آگهی حذف شد، با این حال هیچ چیز در فضای اینترنت نادیده نمی‌ماند! در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از این آگهی استخدام را مطالعه کنید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا