بازی ویدئویی

بازی انحصاری پلی استیشن راهی کامپیوتر می‌شود!

زمزمه‌هایی در مورد انتشار بازی Returnal روی کامپیوتر به گوش می‌رسد و این بازی به مانند دیگر انحصاری‌های پلی استیشن مثل God Of war و Days Gone روی کامپیوتر‌ نیز منتشر می‌شود. 

طبق فایلی به نام Tower Of Sisyphus در دیتابیس استیم، به انتشار بازی Returnal روی کامپیوتر اشاره شده و این انحصاری پلی استیشن بالاخره به کامپیوتر بیاید.

این بازی روگ‌لایک ساخته‌ی استودیو Housemarque همچنین جزو بازی‌هایی بود که انتشار آن روی کامپیوتر طی نشت اطلاعاتی Geforce Now مورد بحث قرار گرفت. ذر آن زمان لیستی منتشر شد که از انتشار چندین بازی برای کامپیوتر از سونی، مایکروسافت و… که فقط نسخه‌ی کنسولی داشتند، خبر می‌داد.

به هر حال و به هر صورت ۸ ماه از این نشت اطلاعات گذشته و با عرضه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی GTA و صد البته God Of War روی استیم، این لیست تا حدود زیادی درست از آب در آمده است. پس قطعا انتشار بازی Returnal روی کامپیوتر جای تعجب ندارد و حتی فایلی پیدا شده که خبر از عرضه‌ی این بازی روی استیم می‌دهد.

بنا بر ادعای کاربر Nibel در توییتر، در دیتابیس استیم تگ‌هایی یافت شده که خبر از انتشار بازی Returnal روی کامپیوتر می‌دهند و همان طور که در بالاتر گفته شد، فایلی با نام Tower Of Sisyphus در استیم پیدا شده است.

The Tower of Sisyphus در واقع بخشی از دی‌ال‌سی اخیر بازی Returnal با نام Ascension بود که در ماه مارس برای پلی استیشن ۵ منتشر شد. با این آپدیت رایگان، بخش Co-Op در دسترس تمامی افرادی که بازی Returnal را خریده بودند در دسترس قرار گرفت.

جدای همه‌ی حرف‌های گفته‌شده، سونی اخیرا نشان داده که به انتشار بازی‌های انحصاری خود روی کامپیوتر علاقه‌مند است و عرضه‌ی بازی‌هایی مثل God of War ،Days Gone ،Horizon Zero Dawn و Uncharted: Legacy of Thieves Collection روی کامپیوتر این موضوع را تائید می‌کنند.

همچنین اگر اخبار امروز را با نشت اطلاعات سال قبل Geforce Now مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که انتشار بازی Returnal روی کامپیوتر اصلا دور از ذهن نیست و به زودی این موضوع توسط سونی رسمی خواهد شد.

نظر شما در مورد انتشار بازی Returnal روی کامپیوتر چیست؟ فکر می‌کنید کدام بازی‌های انحصاری پلی استیشن دیگری قرار است راهی استیم شوند؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا