بازی ویدئویی

بازی‌های رایگان ماه اکتبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

شرکت مایکروسافت چندی پیش از فهرست اسامی بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد در ماه اکتبر پرده برداشت که شامل عناوین مختلفی نظیر Windbound می‌شود.

طبق روال همیشه، ردموندی‌ها در آخرین روز از ماه سپتامبر، لیست بازی های رایگان ماه اکتبر سرویس ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشتند که این بار برخلاف همیشه، صرفا دو بازی گوناگون برای پلتفرم‌های ایکس باکس در نظر گرفته شده و همان‌طور که پیش‌تر گفته شده بود، پشتیبانی از کنسول نسل هفتم ردموندی‌ها به آخر خط رسیده است.

اولین بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد، Windbound نام دارد. این بازی که استودیوی ۵ لایفز وظیفه ساخت و توسعه‌ آن را برعهده داشته، برای نخستین بار در اواسط سال ۲۰۲۲ میلادی برای تمام پلتفرم‌ها عرضه شد. این بازی شما را به یک جزیره کوچک می‌برد؛ جایی که باید زندگی را از نو بسازید و برای نجات و حفظ بقا، دست به هر کاری بزنید. از این رو، بهتر است هر طور که شده با جمع‌آوری ابزار و قطعات مورد نیاز، قایق چوبیتان را دوباره بسازید و از این جزیره عجیب و غریب فرار کنید.

بر اساس پیام ردموندی‌ها، این عنوان از روز یکم اکتبر (۹ مهر) الی ۳۱ اکتبر (۸ آبان) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار می‌گیرد. در کنار بازی فوق، مایکروسافت از اواسط ماه اکتبر تا اواسط ماه نوامبر بازی Bomber Crew Deluxe Edition را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. این بازی استراتژی که استودیوی رانر داک وظیفه‌ ساخت و آن را برعهده داشته، در اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی توسط شرکت کرو دیجیتال راهی بازار شد. در این عنوان شما باید با مدیریت هواپیما و خدمه‌ها، بمب‌ها را به درستی روی موقعیت‌ها پرتاب کنید.

لازم به ذکر است که هر دو بازی روی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز قابل اجرا است. اگرچه عناوین این ماه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد شامل بازی‌های جدید و پرطرفداری نمی‌شود، اما ارزش عناوین آن برابر با ۴۵ دلار بوده که دریافت آن‌ها خالی از لطف نیست.

در ادامه می‌ توانید فهرست بازی های رایگان ماه سپتامبر ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد به همراه تاریخ عرضه هر یک از آثار را مشاهده کنید:

بازی های رایگان ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس:

  • Windbound – از ۹ مهر الی ۸ آبان (۱ تا ۳۱ اکتبر)
  • Bomber Crew Deluxe Edition – از ۲۴ مهر الی ۲۴ آبان (۱۶ اکتبر تا ۱۵ نوامبر)

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا