بازی ویدئویی

بازی‌های رایگان ماه آگوست ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

شرکت نامدار مایکروسافت ساعاتی قبل از فهرست اسامی بازی های رایگان ماه آگوست ایکس باکس لایو گلد پرده برداشت که شامل عناوین مختلفی نظیر Saint’s Row 2 می‌شود.

چیزی در حدود دو روز به اتمام ماه جولای باقی مانده و طبق روال همیشه، ردموندی‌ها در واپسین روزهای ماه، لیست بازی های رایگان ماه آگوست سرویس ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشتند که این بار نیز دو بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس و دو بازی قدیمی برای کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 تقدیم مشترکان خواهد شد؛ عناوینی که تجربه‌ رایگان آن‌ها شما را تا حدودی به خود سرگرم می‌کنند.

اولین بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد، Calico نام دارد. این عنوان برای نخستین بار در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی توسط شرکت وایت‌تورم گیمز راهی پلتفرم‌های هدف شده است. بازی در واقع یک اثر مستقل نقش آفرینی است که شما باید کافه شهر گربه را از نو ساخته و آن را با آیتم‌های مختلف به بهترین شکل ممکن تزئین کنید. به علاوه، با پروش موجودات و مدیریت صحیح، می‌توانید با مهمانان مختلف ارتباط برقرار کنید.

بر اساس پیام ردموندی‌ها، این عنوان از روز یکم آگوست (۱۰ مرداد) الی ۳۱ آگوست (۹ شهریور) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار می‌گیرد. البته، با توجه به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، کاربران ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز می‌توانند از تجربه بازی روی پلتفرم خود لذت ببرند.

در کنار بازی فوق، شرکت مایکروسافت از اواسط ماه آگوست تا اواسط ماه سپتامبر سال جاری میلادی بازی ScourgeBringer را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. این بازی پلتفرمر که استودیوی فلایینگ اوک گیمز وظیفه‌ ساخت و توسعه‌ آن را برعهده داشته، برای نخستین بار در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی راهی بازار شد. داستان بازی در دنیای آخرالزمانی جریان دارد؛ جایی که یک نیروی بیگانه به زندگی تمام بشریت خاتمه داده‌ و کره‌ زمین را به نابودی کشانده است. حال این وظیفه شما است که در نقش مبارز شجاعی به نام کیحرا به مبارزه با این نیرو خبیث بپردازید و جهان انسان‌ها را نجات دهید.

طبق روال همیشه، پشتیبانی شرکت مایکروسافت از کنسول‌های نسل‌های قبلی خود همچنان ادامه دارد و ردموندی‌ها این بار هم دو بازی مختلف را به کاربران قدیمی ایکس‌باکس تقدیم می‌کنند. اولین بازی در نظر گرفته شده، Saints Row 2 نام دارد که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی عرضه شد. این بازی از روز یکم تا پانزدهم آگوست (۱۰ تا ۲۴ مرداد ماه) به صورت رایگان در ایکس باکس لایو گلد عرضه می‌شود. دیگر بازی رایگان این پلتفرم، Monaco: What’s Yours is Mine است که گفته شده از تاریخ ۱۶ تا ۳۱ آگوست (۲۵ مرداد الی ۹ شهریور ماه)در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا