بازی ویدئویی

بازی‌های رایگان ماه آوریل ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش از فهرست اسامی بازی‌های رایگان ماه آوریل ایکس باکس لایو گلد پرده برداشت که شامل عناوین گوناگونی از جمله Another Sight و MX vs ATV Alive برای کنسول‌های قدیم و جدید ایکس باکس می‌شود.

چیزی در حدود دو روز به اتمام ماه مارس باقی مانده و طبق روال همیشه، شرکت نامدار مایکروسافت در واپسین روزهای ماه، لیست بازی‌های رایگان ماه آوریل سرویس ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که این بار نیز دو بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان و همچنین کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس و اس و دو بازی قدیمی برای کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 تقدیم مشترکان خواهد شد؛ عناوینی که بدون شک تجربه‌ی رایگان آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کنند.

اولین بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد، Another Sight نام دارد. این عنوان برای نخستین بار در اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی توسط شرکت تاپ لیتز راهی پلتفرم‌های هدف شده است. بازی در واقع یک اثر در سبک ماجراجویی است که از المان‌های استیم پانک بهره برده و داستان آن در شهر لندن و در سال ۱۸۹۹ میلادی، بعد از پایان دوره‌ی ویکتوریا روایت می‌شود؛ جایی که شما در نقش یک دختر جوان به نام کیت قرار می‌گیرید و به همراه گربه وفادارش یعنی Hodge، سفر دراز و صدالبته چالش برانگیزی را آغاز می‌کنید.

با استناد بر پیام مایکروسافت، این عنوان از روز دوازدهم فروردین ماه الی دهم اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱ تا ۳۰ آوریل) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار می‌گیرد. البته، با توجه به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس نیز می‌توانند از تجربه‌ی بازی روی پلتفرم خود لذت ببرند.

در کنار بازی فوق، شرکت مایکروسافت از اواسط ماه آوریل تا اواسط ماه می سال جاری میلادی بازی Hue را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. این عنوان پازل که وظیفه‌ی انتشار آن برعهده کرو دیجیتال بوده، در اواسط سال ۲۰۱۶ میلادی برای پلتفرم‌های نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌ی شخصی از راه رسید.

طبق روال همیشه، پشتیبانی شرکت مایکروسافت از کنسول‌های نسل‌های قبلی خود همچنان ادامه دارد و ردموندی‌ها این بار هم دو بازی مختلف را به کاربران قدیمی ایکس‌باکس تقدیم می‌کنند. اولین بازی در نظر گرفته شده، Outpost Kaloki X نام دارد که برای اولین بار در سال ۲۰۰۴ میلادی عرضه شد. این بازی از روز ۱۲ تا ۲۶ فروردین ماه (مصادف با یکم تا پانزدهم آوریل) به صورت رایگان در ایکس‌باکس لایو گلد عرضه می‌شود. دیگر بازی رایگان این پلتفرم، MX vs ATV Alive است که گفته شده از ۲۷ فروردین الی ۱۰ اردیبهشت ماه (۱۶ تا ۳۰ آوریل) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا