بازی ویدئویی

بازی‌های جدید سرویس Xbox Game Pass در ماه ژانویه

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی اول ماه ژانویه سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل هشت بازی جدید و سرگرم‌کننده می‌شود.

سرویس اشتراکی مایکروسافت کاتالوگی گسترده و متنوع از بازی‌های ویدیویی را در قالب یک اشتراک ماهانه با قیمتی نسبتا ارزان ارائه می‌دهد. این سرویس به لطف پشتیبانی مستمر ردموندی‌ها حسابی در میان بازیکنان محبوب شده و در حال حاضر بسیاری از کاربران پلتفرم‌های ایکس‌باکس و پی‌سی با عضویت در گیم پس هزینه‌های خود را تا حد قابل توجهی کاهش می‌دهند. گیم پس هر هفته میزبان بازی‌های مختلفی است و هر از چند گاهی نیز عناوین جدید از همان روز عرضه به آن راه می‌یابند که در تازه‌ترین خبرها، ردموندی‌ها از ورود هشت بازی جدید در نیمه‌ی اول ماه جاری میلادی خبر دادند.

بر این اساس، هم اکنون سه بازی جذاب Gorogoa و Olija و The Pedestrian برای سه پلتفرم کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. در روز شانزدهم دی ماه (برابر با ششم ژانویه)، نوبت به بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین بازی این ماه ایکس‌باکس گیم پس یعنی ریمستر سه گانه مس افکت می‌رسد. این باندل که Mass Effect: Legendary Edition نام دارد، شامل سه اثر مس افکت شده که در کنار محتوای اصلی، تمامی محتوای اضافه و بسته‌های الحاقی فرنچایز را نیز در خود جا داده و خاطرات و تجربه‌ی به یادماندنی طرفداران را دوباره زنده می‌کند.

فارغ از ریمستر و کالکشن سری مس افکت، Embr نیز در روز مذکور تقدیم کاربران هر سه پلتفرم خواهد شد. به علاوه، مشترکین گیم پس از شانزدهم دی ماه می‌توانند به تجربه‌ی رایگان بازی اکشن و ماجراجویی Outer Wilds بپردازند.  از دیگر عنوان جدید گیم پس می‌توان به Spelunky 2 اشاره کرد که از روز بیست و سوم دی ماه (مصادف با ۱۳ ژانویه) در اختیار کاربران هر سه پلتفرم قرار خواهند گرفت. در کنار اثر مزبور، نسخه آزمایشی بازی The Anacrusis همزمان با عرضه‌ی جهانی راهی این سرویس اشتراکی می‌شود و بازیکنان دو پتلفرم کنسول و پی‌سی به رایگان می‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی اول ماه ژانویه سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

  • Gorogoa — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Olija — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • The Pedestrian — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۱۶ دی ماه – ۶ ژانویه

  • Embr — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Mass Effect Legendary Edition — کنسول و رایانه‌ی شخصی
  • Outer Wilds  — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۲۳ دی ماه – ۱۳ ژانویه

  • Spelunky 2 — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • The Anacrusis — کنسول و رایانه‌ی شخصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا