بازی ویدئویی

بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم آوریل

شرکت سرشناس مایکروسافت چندی پیش فهرست اسامی بازی‌های جدید ایکس باکس گیم پس در نیمه دوم ماه آوریل سال جاری میلادی را به اشتراک گذاشت که شامل هفت بازی جدید و مهیج می‌شود.

سرویس اشتراکی ردموندی‌ها کاتالوگی گسترده و متنوع از بازی‌های ویدیویی را در قالب اشتراک ماهانه با قیمت بسیار مناسبی به کاربران ارائه می‌دهد. به لطف پشتیبانی مداوم مایکروسافت، این سرویس در میان بازیکنان ایکس‌باکس از محبوب زیادی برخوردار بوده و بالغ بر ۲۵ میلیون کاربر در اقصی نقاط جهان با عضویت در آن، در بسیاری از هزینه‌های گیمینگ خود را صرفه‌جویی می‌کنند.

ایکس باکس گیم پس هر هفته میزبان بازی‌های جدیدی است که در نیمه‌ی نخست ماه آوریل شاهد عرضه‌ی ده بازی گوناگون از جمله Life Is Strange: True Colors بودیم. حال در تازه‌ترین خبرها، ردموندی‌ها به ورود هفت بازی جدید در نیمه‌ی دوم آوریل ماه جاری میلادی اشاره کردند. بر اساس بیانیه‌ی مایکروسافت، از امروز، سی و یکم فروردین، بازی ریسینگ و ماشین‌رانی F1 2021 به سرویس گیم پس اضافه می‌شود و کاربران پلتفرم ابری به رایگان قادر به تجربه‌ی آن خواهند بود. همزمان با عرضه‌ی این اثر، ریمستر بازی پرطرفدار Need for Speed Hot Pursuit نیز در کلاود گیم پس منتشر می‌شود.

بازی ماجراجویی Turnip Boy Commits Tax Evasion که در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی به طور مستقل راهی بازار شده بود، اکنون برای هر سه پلتفرم کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود در دسترس مشترکین قرار دارد. در ادامه، نوبت به برجسته‌ترین بازی این گروه یعنی 7 Days to Die می‌رسد که از روز ششم اردیبهشت ماه (برابر با ۲۶ آوریل)، برای پلتفرم‌های کنسول، پی‌سی و کلاود به گیم پس اضافه می‌شود.

یکی از جدیدترین بازی‌های حاضر در این لیست، Research and Destroy نام دارد که در روز نخست انتشار، ششم اردیبهشت، برای کنسول و پی‌سی در گیم پس نیز عرضه خواهد شد. از دیگر بازی‌های جدید گیم پس در نیمه‌ی دوم ماه آوریل می‌توان به Bugsnax  اشاره کرد که کاربران هر سه پلتفرم از روز هشتم اردیبهشت می‌توانند به تجربه‌ی رایگان آن بپردازند. در آخر، بازی Unsouled نیز در روز نخست انتشار به طور رایگان تقدیم کاربران کنسول و رایانه‌ی شخصی می‌شود.

در ادامه می‌توانید زمان‌بندی و فهرست اسامی بازی‌های جدید سرویس ایکس باکس گیم پس در نیمه‌ی دوم ماه آوریل سال جاری میلادی را مشاهده کنید:

در دسترس

  • F1 2021 — کلاود
  • Need for Speed Hot Pursuit Remastered — کلاود
  • Turnip Boy Commits Tax Evasion — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود

۶ اردیبهشت ماه – ۲۶ آوریل

  • 7 Days to Die — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Research and Destroy — کنسول، رایانه‌ی شخصی

۸ اردیبهشت ماه – ۲۸ آوریل

  • Bugsnax — کنسول، رایانه‌ی شخصی و کلاود
  • Unsouled — کنسول و رایانه‌ی شخصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا